Savaitė universitete – naudinga patirtis moksleiviui

Balandžio 9-13 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) auditorijas tradiciškai užpildė projekto „Moksleivi, pabūk studentu“ dalyviai.

Moksleiviai dalyvavo paskaitose, susitikimuose su universiteto administracija, studentais, gyveno bendrabučiuose. Užsiėmimas su Verslo praktikų centru, socializacija, fotomedžioklė ir įvairios kitos veiklos padėjo projekto dalyviams ne tik iš arčiau pažvelgti į VDU, bet ir pamatyti įdomiausias Kauno miesto vietas ir susibendrauti tarpusavyje.

„Tikrai nesitikėjau, kad man taip patiks šis projektas, – džiaugiasi Ventos gimnazijos vienuoliktokas Dominykas Mazaliauskas. – Turėjau puikią galimybę susipažinti su universitetu, pamatyti, kaip vyksta paskaitos, ir tai padėjo man apsispręsti, kokia studijų kryptis mane domina labiausiai!“

Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos dešimtokė Viktorija Ivanauskaitė tikina, kad jos lūkesčiai pasiteisino penkiagubai: „Dėstytojai mus įtraukė į diskusijas, todėl galėjau pasijusti tarsi tikra studentė. Taip pat susipažinau su daugybe skirtingų ir įdomių žmonių, todėl projektas paliko nuostabius įspūdžius.“

„Moksleivi, pabūk studentu“ – tęstinis VDU Studentų atstovybės projektas, skirtas 10-12 klasių moksleiviams. Pagrindinis projekto tikslas – moksleivius supažindinti su universitetu, jo struktūra, dominančiomis studijų programomis ir dėstytojais.