Prof. Šarūnui Liekiui – Premjero padėka ir Atminimo medalis

Lapkričio 9 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybėje VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto dekanui prof. Šarūnui Liekiui buvo įteikta Premjero Sauliaus Skvernelio Padėka bei Atminimo medalis „Atkurtai Lietuvai 100 m.“.

Padėka ir medalis dekanui buvo įteikti renginyje „Vyriausybei – 100“, skirtame Pirmosios Lietuvos Vyriausybės šimto metų sukakčiai. Jame sveikinimo žodį tarė Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, LRV Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Dalyvavo ankstesnių vyriausybių vadovai, ministrų kabineto nariai, istorikai, kiti garbūs svečiai.

Sauliaus Skvernelio  padėkoje prof. Š. Liekiui rašoma: „Lietuvos Vyriausybės vardu nuoširdžiai dėkoju Jums už išskirtini indėlį rašant modernios Lietuvos istoriją, aktyvią šviečiamąją veiklą, už amžinųjų vertybių – tiesos, laisvės, atsakomybės ir gėrio ugdymą.“

Vyriausybės rūmuose taip pat atidaryta pirmosios vyriausybėms skirta paroda, pristatyta istoriko Algimanto Kasparavičiaus knyga  „Pirmieji Lietuvos ministrų kabinetai 1918 metais Vilniuje“. Joje apžvelgiami įvairūs krašto organizaciniai darbai, vykdomosios valdžios pamatų kūrimas.