Žurnale „The Economist“ – svarus VDU bendruomenės indėlis

2089

VDU bendruomenės nariai ir toliau aktyviai dalyvauja viešajame gyvenime, skleisdami moralios politikos ir kultūros idėjas. Pirmuosiuose lietuviškuose „IQ: The Economist“ ir „Intelligent life“ numeriuose  gausu VDU dėstytojų ir absolventų tekstų, o garsus britų žurnalistas Edvardas Lucasas, duodamas interviu interneto portalui „The Economist“, negaili pagyrų VDU profesoriui, europarlamentarui Leonidui Donskiui.

Žiniasklaidos bendrovei „Intelligent Media“, pasirašius bendradarbiavimo sutartį su prestižinio Didžiosios Britanijos savaitraščio „The Economist“ leidėjais, Lietuvoje jau pasirodė keli žurnalo „Intelligent Life“ numeriai, o balandžio pradžioje pasirodė ir pirmasis „IQ: The Economist“  numeris. Šiame mėnraštyje spausdinamos politikos, ekonomikos ir kultūros įžvalgos iš Lietuvos ir pasaulio, o tarp straipsnių autorių – ir VDU dėstytojai (prof. Egidijus Aleksandravičius, doc. Rasa Baločkaitė, Dainius Genys, Arūnas Antanaitis ir kt. ), ir absolventai (Ilona Jurkonytė, Agnė Taurinskaitė ir kt.).

Tuo tarpu D. Britanijos interneto portale „The Economist“ publikuojamas interviu su įžymiu britu žurnalistu Edvardu Lucasu, kuris teigia susižavėjęs L. Donskio knyga „Troubled Identity and the Modern World“ ir artimiausiu metu ketinąs ją perskaityti.

„Tai žavinga knyga, kurią parašė žavingas žmogus, kilęs iš žavingos šalies. L. Donskis – Lietuvos filosofas, neseniai pasukęs į politiką ir tapęs Europos Parlamento nariu; jis – vienas stipriausių ir originaliausių iš man žinomų mąstytojų, rašančių istorijos bei tapatybės temomis“, – teigia E. Lucasas.

Visą interviu su E. Lucasu galite skaityti šiuo adresu: http://www.economist.com/displaystory.cfm?story_id=15939846.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.