Vyto rekomendacijos laisvalaikiui (liepos 28 – rugpjūčio 3 d.)

Sveiki, kolegos! Pirmiausia noriu pasveikinti visus šiais metais įstojusius į universitetą ir tapusius Vytauto Didžiojo universiteto bendruomenės nariais. O štai ir mano rekomendacijos paskutinei liepos savaitei.

KETVIRTADIENIS (Liepos 28 d.)

Rasik Klezmer Orchestra (Vilnius–Niujorkas)
19 val. Kauno amfiteatre koncertuos Rasik Klezmer Orchestra.
Bilieto kaina – 50 Lt.

Liudo Mikalausko ir Bass Arco koncertas
20 val. Senosios Kauno rotušės gimtadienio proga koncertuos dainininkas Liudas Mikalauskas ir neįprasta styginių grupė „Bass Arco". Tikro garso koncertas įvyks gryname ore prie senosios Rotušės, o lietaus atveju – Rotušėje.
Daugiau informacijos rasite čia.

PENKTADIENIS (Liepos 29 d.)

AUŠRA IR JUSTAS
21 val. Restorane „Sadutė“ koncertuos Auštra ir Justas. Aušra – vokalistė, kurios muzikinį skonį formavo Birštono miesto kultūra. Justas – muzikantas, kuriam labiausiai patinka gitaros skambesys. Per meilę muzikai atradę vienas kitą šiandien jie yra kartu, ir savo programoje jums dovanoja šiltas meilės balades, šiek tiek lengvo džiazo ir country muzikos.
Renginys nemokamas
Daugiau informacijos rasite čia.

ŠEŠTADIENIS (Liepos 30 d.)

KONCERTAS KOMPOZITORIAUS M. K. ČIURLIONIO 100-SIOMS MIRTIES METINĖMS
18 val. Kauno filharmonijos
Bilietų kaina – 10, 15, 20 Lt.

DAVE DAGOMSA KONCERTAS
21 val. Restorane „Sadutė“ vyks Dave Dagomsa koncertas.
Daugiau informacijos rasite čia.

SEKMADIENIS (Liepos 31 d.)

VARIACIJOS KABARETO TEMA
19 val. Žemaitkiemio dvare vyks variacijos Kabareto tema.
Bilieto kaina – 15 Lt.
Daugiau informacijos rasite čia

TREČIADIENIS (Rugpjūčio 3 d.)

”VASAROS KINAS” FILMAS: ”PASAULIS YRA DIDELIS, IR IŠSIGELBĖJIMAS SLYPI”
21.30 val. Kauno amfiteatre bus rodomas filmas „Pasaulis yra didelis, ir išsigelbėjimas slypi“.
Daugiau informacijos rasite čia.

O pabaigoje, kaip jau tapo įprasta, siūlau renginį tiems, kurie nori atitrūkti nuo miesto šurmulio. Šį kartą rekomenduoju nemokamą roko festivalį, kuris vyks kempinge „Sudeikiai“ Utenos raj. Daugiau informacijos.