Vyksta VDU Klasterių mokslo projektų konkursas

401

VDU dėstytojai ir mokslo darbuotojai kviečiami dalyvauti VDU Klasterių mokslo projektų konkurse, kuris finansuojamas iš VDU Mokslo fondo lėšų. Paraiškas teikti galima iki kovo 30 d.

Konkursui paraiškas gali teikti VDU dėstytojai ir mokslo darbuotojai, dalyvaujantys klasterio/klasterių veikloje. Projektai turi atitikti VDU klasterių tematikas. Vienas projektas gali pretenduoti į ne didesnę kaip 3 000 eurų sumą. Konkursui skirtas fondas – 40 900 eurų.

Finansavimas gali būti skirtas:

– Dalyvavimo mokslinėse konferencijose išlaidoms kompensuoti (atskiras konkursas mokslinėms išvykoms šiais metais neplanuojamas).

– Mokslo renginiams organizuoti.

– Mokslinių leidinių (išskyrus periodinius ir tęstinius) leidybai.

– Inventoriaus, skirto moksliniams tyrimams atlikti, įsigijimui.

– Kitoms reikmėms, susijusioms su moksliniais tyrimais ir eksperimentine plėtra.

Atspausdintos ir pasirašytos paraiškos (forma pridedama) iki kovo 30 d. teikiamos VDU Mokslo ir inovacijų departamento Mokslo ir meno skyriui (K. Donelaičio g. 52-303) arba skenuotos su parašu siunčiamos elektroninio pašto adresu mokslas@vdu.lt. Pagal konkurso nuostatus (pridedama) vienas klasteris gali pateikti ne daugiau 3 paraiškų.

Informuojame, kad šiuo metu yra paskelbtas ir VDU doktorantų mokslinių išvykų (stažuočių) konkursas iš VDU mokslo fondo.

Daugiau informacijos teikiama el. paštu:  laura.stankeviciene@vdu.lt, arba tel.: (8 37) 209 815 (4314).

Paraiškos forma

Konkurso nuostatai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.