Vyksta papildomas praktikos už Europos Sąjungos ribų konkursas

897 2

Tarptautinių ryšių departamentas kviečia visus universiteto studentus dalyvauti konkurse dėl galimybės atlikti praktiką ne ES/EEE šalyse ir gauti „Erasmus+“ programos arba VDU mobilumo stipendiją.

Studentai, norintys dalyvauti konkurse, el. atrankos anketą (Application form for traineeship in non-EU/EEE countries) turi pateikti iki 2019 m. gegužės 19 d.

Studentai praktikos vietą turi susirasti savarankiškai ir konkurso metu pateikti organizacijos patvirtinimą, apie galimybę atlikti joje praktiką.

Atrankos kriterijai:

• praktikos atitikimas studijų programai;
  • organizacijos patvirtinimas apie galimybę atlikti praktiką;
  • studento motyvacija;
  • dviejų paskutinių semestrų mokymosi rezultatai (VDU mobilumo stipendijai gauti vidurkis turi būti ne žemesnis nei 8,0);
  • geros užsienio kalbos, kuria bus atliekama praktika, žinios.

Praktika turėtų prasidėti ne anksčiau kaip 2019-06-01 ir baigtis ne vėliau kaip 2019-08-31.

Apie atrankos rezultatus studentai bus asmeniškai informuojami el. paštu iki gegužės 24 d.

Konkurso skelbimas

Daugiau informacijos galite teirautis Tarptautinių ryšių departamente:

• Tomas Mickevičius
  • Programos koordinatorius
  • Adresas:V. Putvinskio g. 23, 207 kab.
  • Telefonas+370 37 327 987
  • El. paštasTomas.Mickevicius@vdu.lt

Komentarai

Ilona Šedienė

Laba diena, Turiu du klausimus dėl praktikos už Europos Sąjungos ribų. 1. Ar Izraelis yra tinkama šalis? 2. Paraiškos teikimo metu antras semestras paskaitų formatu bus baigtas, tačiau tebevyks egzaminų sesija. Kaip interpretuoti mokymosi rezultatus? Pagarbiai Ilona Šedienė Švietimo vadyba Magistrantūros studijų I kursas (EN) tel.Nr. 865517619

VDU

Laba diena, prašome kreiptis į projekto koordinatorių Tomą Mickevičių (VDU Tarptautinių ryšių departamentas): tomas.mickevicius@vdu.lt, tel. 8 37 327 987, V. Putvinskio g. 23-207, Kaunas.