Vyksta išankstinis priėmimas į bakalauro studijas VDU

3232 3

Vytauto Didžiojo universitetas 2019 m. išankstinio universitetinio priėmimo metu priims studentus į pirmosios pakopos (bakalauro) nuolatines ir ištęstines bei vientisąsias (teisės) studijas, vykdomas Kaune. Stojantieji galės pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamas vietas. Prašymus gali teikti tiek 2018 m. ir anksčiau vidurinį išsilavinimą įgiję asmenys, tiek ir jį įgysiantys 2019 m. Kovo mėnesį taip pat vyksta stojamųjų egzaminų į VDU menų studijas išankstinė sesija.

Priėmimas į nuotolines studijas

Universitetinio priėmimo metu stojantiesiems be nuolatine forma vykdomų studijų programų siūloma rinktis ir nuotoliniu būdu vykdomas pirmosios pakopos studijų programas Švietimas ir informacinės technologijos bei Verslo administravimas.

Šio tipo studijose besimokantys asmenys pasitelkus informacines, komunikacines bei ryšio technologijas nuotoliniu būdu gali gauti studijų medžiagą, bendrauti ir bendradarbiauti su bendramoksliais, atlikti užduotis, gauti grįžtamąjį ryšį iš dėstytojo bei atsiskaityti už studijų rezultatus.

Universitetinio priėmimo eiga

Dokumentuose galima susipažinti su VDU išankstinio priėmimo studijų programų sąrašu ir konkursinio balo sandara stojantiems į VDU 2019 m.

Svarbiausios išankstinio priėmimo datos

03.01–05.19 Registracija Prašymų priimti studijuoti į VDU registravimas
05.21–05.24 Stojamieji egzaminai ir motyvaciniai pokalbiai Stojamieji egzaminai ir motyvaciniai pokalbiai
05.28 Kvietimo paskelbimas Stojančiųjų galimybių ir kvietimo studijuoti paskelbimas.
Kiekvienas stojantysis bus asmeniškai informuojamas apie siūlomas galimybes.
05.29–05.31 Sutarčių pasirašymas Universitetinio išankstinio priėmimo sutarčių pasirašymas su pakviestaisiais studijuoti.
Iki 08.09 Dokumentų pateikimas Pasirašę sutartis išankstinio priėmimo metu ir išsilavinimą įgysiantys 2019 m. iki rugpjūčio 9 dienos privalo pateikti brandos atestatą ir jo priedą (-us).

Dokumentų pateikimas

Asmenys, norintys dalyvauti konkurse valstybės nefinansuojamai studijų vietai Vytauto Didžiojo universitete užimti, turi užpildyti prašymą internete ir papildomai pateikti šiuos dokumentus:

• asmens dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę);
  • brandos atestatą ir jo priedus arba kitus vidurinį išsilavinimą liudijančius dokumentus (jei vidurinis išsilavinimas įgytas 2018 m. ir anksčiau);
  • mokomųjų dalykų semestrų galutinių pažymių užpildytą formą, pasirašytą mokyklos vadovo (jei vidurinis išsilavinimas įgyjamas 2019 metais);
  • tarptautinių arba nacionalinių olimpiadų ir konkursų laimėjimus liudijantys diplomai arba pažymėjimai

Pateikdami prašymą, visi stojantieji turi nurodyti nuo dviejų iki trijų pageidavimų ir prisegti tvarkingai nuskaitytus dokumentus (pageidautina .pdf formatu) prašymo formoje nurodytose vietose. Prašymas priimamas tik užpildžius visus laukelius.

Dokumentų originalus stojantieji turės pateikti sutarčių pasirašymo metu.

Stojamieji egzaminai ir motyvacijos vertinimas

Gegužės 21-24 vyks išankstinio universitetinio priėmimo stojamieji egzaminai į menų krypčių grupės studijų programas (Atlikimo menas, Muzikos produkcija, Naujųjų medijų menas, Vaidyba) ir į Mokomojo dalyko pedagogikos menų krypties programas (Dailė, Muzika, Šokis, Teatras ir Kinas) bei bus vertinama stojančiųjų į pedagogo kvalifikaciją suteikiančias programas motyvacija.

Stojamųjų egzaminų į menų studijų krypties studijų programas tvarka

Motyvacijos vertinimo tvarka

Kaip sužinoti savo konkursinį balą?

Stojant į VDU egzaminų ir metinių pažymių rezultatai bus paverčiami konkursiniu balu. Konkursinį balą sudaro konkursinių dalykų pažymių (balų), perskaičiuotų (vadovaujantis Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintu „Stojančiųjų į pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų valstybės finansuojamas studijų vietas ir pretenduojančių į studijų stipendijas konkursinės eilės sudarymo 2019 metais tvarkos aprašu“ ir padaugintų iš svertinių koeficientų suma.

Stojančiųjų, 2019 m. įgysiančių vidurinį išsilavinimą, konkursinis balas išankstiniame priėmime skaičiuojamas imant atitinkamų mokomųjų dalykų vertinimus iš pateiktos pažymių formos. Jei asmuo gauna kvietimą studijuoti Vytauto Didžiojo universitete ir pasirašo studijų sutartį, jo konkursinis balas pakartotinai perskaičiuojamas iš brandos atestato ir jo priedo, kuris priėmimo komisijai turi būti pristatytas iki rugpjūčio 9 d. Nustačius, kad asmuo neatitinka keliamų minimalių reikalavimų pretenduojantiems į valstybės nefinansuojamas vietas, sutartis yra anuliuojama.

Jei neradote atsakymo į savo klausimą, kreipkis į Studijų informacijos centrą žemiau nurodytais kontaktais.

Iki susitikimo VDU!

Daugiau informacijos

• VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-116, 44248, Kaunas