Vygaudas Ušackas: „Apie Afganistaną iš pirmų lūpų“ (VIDEO)

Vasario 23 d. Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete vyko Europos Sąjungos specialiojo įgaliotinio Afganistane Vygaudo Ušacko paskaita „Apie Afganistaną iš pirmų lūpų“.

Vygaudas Ušackas nuo 2010 m. balandžio mėn. dirba Europos Sąjungos (ES) Ambasadoriumi Afganistane, kurio kebliai politinei bei ekonominei situacijai pasaulis vis dar skiria itin daug dėmesio. V. Ušackas yra sukaupęs patirties teisinėje, diplomatinėje bei politinėje veikloje, dirbęs nepaprastuoju ir įgaliotuoju Ambasadoriumi JAV, Meksikai bei Jungtinei Karalystei, Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministru ir kitose pareigose.

VDU viešėjusių intelektualų, mokslininkų, tyrėjų paskaitų vaizdo įrašus kviečiame žiūrėti VDU tinklapio skiltyje videopaskaitos.

Taip pat kviečiame žiūrėti Jono Petronio (j.petronis@vkt.vdu.lt) fotoreportažą.