Viešose paskaitose – komunikacijos profesionalai

1663

Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjunga (LRVS), bendradarbiaudama su VDU, tęsia viešų paskaitų ciklą ir spalio mėnesį kviečia į susitikimus su komunikacijos profesionalais. Šią savaitę VDU Viešosios komunikacijos katedroje organizuojami net trys susitikimai su LRVS lektoriais, kuriuose bus diskutuojama sveikatos įstaigų komunikacijos, sporto organizacijų marketingo ir tarptautinės korporatyvinės komunikacijos temomis.

Šiuo metu LRVS jungia daugiau kaip 200 komunikacijos profesionalų, dirbančių verslo, viešajame ir nevyriausybiniame sektoriuose. Paskutiniais metais pastebima tendencija, jog didėjant ryšių su visuomene reikšmei, vis daugiau regionuose veikiančių organizacijų samdo komunikacijos specialistus.

„Ryšių su visuomene profesija stipriai plečiasi ir į regionus. Sparčiai auga komunikacijos specialistų poreikis, o aukštosios mokslo įstaigos taip pat stengiasi atliepti rinkos pokyčius. Mes, kaip asocijuota komunikacijos profesionalų struktūra, stengiamės, kad naujoji karta susipažintų ir su karščiausiomis profesinėmis naujienomis“, – apie bendradarbiavimo projektą kalbėjo LRVS tarybos narė Janina Sabaitė Melnikovienė. „Kompetencijos kėlimas ir mokymasis iš aktualių praktinių pavyzdžių bei bendravimas su kitais ryšių su visuomene profesionalais yra viena didžiausių LRVS pridėtinių verčių. Kauno regione, įskaitant ir Kėdainius, Jonavą, Birštoną, šiandien galiu suskaičiuoti apie 40 aktyviai dirbančių kolegų, LRVS narių. Matome, jog RsV profesionalų gretos nuolat auga“.

VDU viešosios komunikacijos specialistus pradėjo rengti 1998 metais. Per beveik du  dešimtmečius bakalauro ir magistro studijas čia baigė per tūkstantį absolventų, kurie sėkmingai dirba šalies bei užsienio visuomenės informavimo priemonėse, socialinių medijų ir komunikacijos bendrovėse, viešųjų ryšių ir reklamos agentūrose, verslo įmonėse, viešojo ir nevyriausybinio sektoriaus institucijose, dirba mokslinį ir pedagoginį darbą.

„Gyvename triukšmingoje informacinėje aplinkoje, kuomet itin atsakingas vaidmuo tenka viešosios informacijos rengėjams ir komunikacijos specialistams, kurių uždavinys yra užtikrinti patikimos informacijos sklaidą, inicijuoti visuomenės informavimo projektus, palaikyti abipusę komunikaciją su auditorijomis, pagaliau – užtikrinti demokratiją ir darną. Džiaugiamės, kad bendradarbiavimas su LRVS prisideda prie būsimų komunikacijos profesionalų rengimo itin reikliai darbo rinkai“, – apie komunikacijos specialistų rengimą mintimis dalinosi VDU Viešosios komunikacijos katedros vedėja profesorė Kristina Juraitė.

Šiuo metu VDU Viešosios komunikacijos katedroje vykdomos trys komunikacijos studijų programos: Viešoji komunikacija (bakalauro) bei dvi antrosios pakopos programos – Žurnalistika ir medijų industrijos (studijos vyksta anglų kalba) ir Integruota komunikacija (studijos vyksta lietuvių kalba). Studentams dėsto tarptautiniu mastu pripažinti medijų ir komunikacijos ekspertai, žurnalistai, ryšių su visuomene profesionalai bei kviestiniai profesoriai iš Lietuvos, Estijos, Suomijos, Vokietijos, JAV ir kitų šalių.

Spalio 10 d.
13.15–14.45
V. Putvinskio g. 23-311
Sveikatos komunikacija ir IKT taikymas komunikuojant sveikatos rizikas Dr. I. Bunevičienė

 

Eglė Audickaitė, Kauno klinikų Viešosios komunikacijos skyriaus vyr. specialistė
Spalio 11 d.
11.30-13.00
V. Putvinskio g. 23-106
Sporto organizacijų integruota komunikacija Dr. M. Šontaitė-Petkevičienė Rytis Sabas, Komunikacijos ir marketingo ekspertas

 

Spalio 13 d.
10.00-12.45
V. Putvinskio g. 23-312
Tarptautinė korporatyvinė komunikacija ir projektų valdymas Doc. Nina Klebanskaja Lina Jakučionienė, LRVS pirmininkė

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.