Viešoje paskaitoje – vienus garsiausių startuolių išvystęs A. Bakanas

328

Rugsėjo 25 d., trečiadienį, 17.30 val., VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28) viešą paskaitą surengs Lietuvos startuolių „Millo“ ir „Deeper“ vienas iš įkūrėjų Aivaras Bakanas. Paskaitos tema – „Sales & Marketing ‘Duo’ in New Brand & Product Development. Cases of “Millo” & “Deeper“ („Pardavimų ir marketingo „duetas“ naujo prekės ženklo ir produkto vystyme. „Millo“ ir „Deeper“ atvejai“).

Dalyvauti kviečiami universiteto studentai ir darbuotojai, besidomintys startuoliais (angl. start-up), rinkodara, prekės ženklo kūrimu (angl. branding) ir produktų kūrimu. Paskaita yra vieša, tačiau pirmiausia skirta VDU magistrantūros programos „Marketingas ir tarptautinė komercija“ studentams.

Paskaitoje Aivaras Bakanas pasidalins savo sukaupta patirtimi dirbant su dviem tarptautinio lygmens prekės ženklais ir kone sėkmingiausiais Lietuvos startuoliais – išmaniuoju trintuvu „Millo“ ir išmaniuoju žuvų ieškikliu „Deeper“. Naujo startuolio steigimas, naujas prekės ženklas, galbūt ir nauja kategorija – kaip „užimti“ pasaulines rinkas? Kokie yra svarbiausi žingsniai pradedant verslą ir vystant prekės ženklą? Kaip artimai su šia kelione yra susiję pardavimai ir rinkodara? Šiuos ir kitus klausimus aptars svečias, remdamasis savo šešerių metų patirtimi ir realiais „Deeper“ ir „Millo“ pavyzdžiais.

Aivaras Bakanas yra vienas iš „Millo“ įkūrėjų, šiuo metu einantis komercijos direktoriaus (angl. Chief Commercial Officer) pareigas. Jis yra sukaupęs daugiau nei 15 metų patirtį eksporto rinkose, pardavimų bei verslo plėtros srityje. Anksčiau A. Bakanas yra dirbęs „Deeper“ pardavimų vadovu. Tarp jo per penkerius metus pasiektų rezultatų – pardavimai ir partneriai daugiau nei 50 šalių ir apyvarta, išaugusi nuo nulio iki 10 milijonų eurų. A. Bakanas turi puikius derybininko įgūdžius ir palaiko ryšius su verslo atstovais visame pasaulyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.