Viešnia iš Lodzės universiteto VDU pasakos apie jaunimą iš „neprivilegijuotų aplinkų“

Gegužės 2–3 dienomis, VDU Socialinių mokslų fakultete lankysis ir paskaitas bei seminarą ves dr. Anita Gulczynska iš Lodzės universiteto (Lenkija).

Pirmadienį, gegužės 2 d., 16 val. 15 min., K. Donelaičio g. 52–403 dr. Anita Gulczynska skaitys paskaitą „Interakcinė „Gatvės vaikų“ samprata ir jos pasekmės darbui gatvėje“ (Interactional Concept of a "Child on the Street" and Its Consequences for Street Work Orientation).

Gegužės 3 d., 14 val., K. Donelaičio g. 52–423 viešnia ves tyrimų metodologijos seminarą „Socialiai orientuota grindžiamoji teorija: tyrimo refleksija apie jaunimą neprivilegijuotos kaimynystės sąlygose“ (Socially Engaged Grounded Theory Research- Reflection on the Example of a Research on Youth from an Unprivileged Neighborhood).

Norintys dalyvauti kviečiami registruotis SMF dekanate, siųsdami laiškus el. pašto adresu z.lukosiene@smf.vdu.lt. Užsiregistravusiems bus atsiųstas dr. Anitos Gulczynskos straipsnis, kurį universitete besilankanti akademikė iš Lenkijos prašo būti perskaičius iki jos paskaitų.

Taip pat skelbiama, jog gegužės 2 d., 11 val. 15 min., Socialinių mokslų fakultete (K. Donelaičio g. 52–322) vyks paskaita, kurioje dr. Anita Gulczynska pristatys studijų pagal Socrates Erasmus programą Lodzės universitete galimybes.