loader image

„Verslumo akademijos“ mokymų programa startavo trijų dienų stovykloje

1405

Spalio 6-8 dienomis „Verslumo akademijos“ atrankas sėkmingai įveikę studentai dalyvavo tradicinėje trijų dienų stovykloje Jadagonyse.

Mokymų programa, prasidėjusi įvadiniu renginiu  „Entrepreneris 4“, toliau buvo tęsiama patyriminėje išvykoje Jadagonyse. Grupių formavimo ir asmeninio tobulėjimo veiklose daugiau nei trisdešimt VDU studentų buvo supažindinti su darbo grupėje principais, dalyvavo kūrybiškumo sesijose ir buvo skatinami priimti asmeninius bei komandinius iššūkius. Stovyklos metu tarpdisciplininėms studentų komandoms buvo pateikti simuliaciniai probleminiai atvejai, kurių sprendimai analizuoti remiantis „Lego serious play“ ir įvairiomis „Desigh thinking“ metodikomis.

Viena iš Verslo praktikų centro staigmenų – galimybė kiekvienam akademijos studentui susipažinti ir praktiškai išbandyti vieną įdomiausių Japonijos kovos menų – Aikido. Treniruotę vedė ir šios technikos filosofija dalinosi Kauno „Aikido klubo“ vadovas bei renginio „Entrepreneris 4“ pranešėjas – Raimondas Šepetys. Stovyklos uždarymo dieną komandos išsidalino įmonių iššūkius ir išsiaiškino, kokį atvejį teks analizuoti ateinančius 3 mėnesius.

Tolesnis „Verslumo akademijos“ mokymų ciklas bus tęsiamas verslumo kompetencijų ir idėjų laboratorijų paskaitose. Individualūs grupių susitikimai su mentoriais ir koordinatoriais vyks kiekvieną savaitę, kur studentai, bendradarbiaudami su Lietuvos ir pasaulio įmonėmis, tokiomis kaip: „Intermedix“, „OHO“, „Lidl“, „Vičiūnai groupe“, „Courage Ventures“ ir „Telia“, spręs realius verslo atstovų pateiktus iššūkius. Generuoti inovatyvias idėjas padės patyrusių ekspertų – verslininkų, reklamos agentūrų, technologijų, telekomunikacijų ir kitų sričių įmonių atstovai bei visos paskaitų metų įsisavintos metodikos.

Šiais metais didelis dėmesys bus skiriamas asmeninio tobulėjimo ir savianalizės mokymams. Praktiniais patarimais apie saviugdą dalinsis kviestiniai svečiai, tokie kaip: psichologė Ieva Šidlauskaitė – Stripeikienė, rašytojas, dėstytojas Justinas Kisieliauskas ir kiti savo srities ekspertai, kurie dalinsis savo patirtimi bei šešių pagrindinių verslumo kompetencijų pritaikomumu praktikoje. Programos metu akademijos dalyviai turės individualius susitikimus su mentoriais, padėsiančiais studentams susidaryti ir įgyvendinti asmeninio tobulėjimo planus.

„Verslumo akademija“ yra interaktyvus mokymų ciklas, kurio dalyviai sprendžia realius įmonių iššūkius, taiko inovatyvius, pasaulyje plačiai taikomus metodus ir tobulina verslumo kompetencijas. Ši programa Europos Komisijos tyrimų konsorciumo „University-Business Cooperation in Europe“ buvo įvertinta ir išrinkta tarp 50 geriausių sėkmingo universitetų ir įmonių bendradarbiavimo pavyzdžių Europoje ir pasaulyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.