Verslas ir robotai kviečia į kūrybines dirbtuves

Pavasario festivalio metu VDU Verslo praktikų centras kartu su Robotikos akademija kviečia visus į „Chain reaction“ kūrybines dirbtuves, kurių metu, pasitelkdami kūrybiškumą, komandinio darbo gebėjimus, įvairias detales ir, žinoma, robotukus, bus konstruojama ilgiausia grandininė reakciją universiteto istorijoje.

Visi susidomėję kviečiami prisijungti prie vieno įdomiausių VDU iššūkių, kuris vyks gegužės 10 d., trečiadienį, 13 val.VDU Didžiosios salės fojė (S. Daukanto g. 28).

Norintys dalyvauti, kviečiami užpildyti internetinę registracijos anketą.

Gegužės 10-11 dienomis Kaune vyks VDU Studentų atstovybės organizuojamas kasmetinis „Pavasario festivalis“, kuris kvies žmones nelikti abejingais socialinėms problemoms. Festivalio šūkis šiais metais – „Vienodai ne visiems!“.

Pasak organizatorių, tokia tema pasirinkta todėl, kad pastaruoju metu visuomenė yra itin susirūpinusi dėl patyčių, lyčių nelygybės, neįgaliųjų integracijos į mums artimą aplinką ir kitų įsisenėjusių socialinių problemų. Atkreipiant studentų ir miesto bendruomenės dėmesį į šias problemas, festivalyje tikimasi parodyti, jog jos rūpi mums visiems, ir ieškoti bendrų sprendimų.

„Pavasario festivalio“ metu Kauno miesto erdvėse vyks įvairūs renginiai, konferencijos, pokalbiai. Tikimasi, kad ypatingo dėmesio šiais metais sulauks Socialinis forumas, kuris vyks VDU Daugiafunkciame studijų ir mokslų centre. Tarp forumo dalyvių – dainininkė, socialinių projektų kūrėja, reklamos agentūros „Adell Taivas Ogilvy“ vadovė Dovilė Filmanavičiūtė, dar žinoma pseudonimu „Miss Sheep“, ir kiti žinomi visuomenės ir mokslo veikėjai. Festivalyje taip pat vyks „VDU Gyvoji biblioteka“, kurioje bus galima išsirinkti kiekvienam įdomias, patrauklias „knygas“ ir susipažinti su  jų istorijomis.

Festivalio programa.

„Chain reaction“ organizatoriai: