VDU ŽŪA konferencijoje aptars Žaliojo kurso iššūkius ir galimybes

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) mokslininkai nuolat vysto partnerystės ryšius su verslu – kartu įgyvendinami projektai, kuriami ir komercializuojami nauji produktai, technologijos. Siekiant plėtoti mokslo ir verslo bendradarbiavimą bei pasidalinti moksliniais rezultatais su plačiąja visuomene, rengiama mokslinė-praktinė konferencija.

Kovo 24 d. 9.00 val. maloniai kviečiame dalyvauti virtualioje VDU Žemės ūkio akademijos mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Žemės ūkio mokslai verslui: Žaliojo kurso iššūkiai ir galimybės“, kurioje Žemės ūkio akademijos mokslininkai atskleis naujausius mokslo tyrimus bei rekomendacijas susijusias su Europos žaliuoju kursu ir leidžiančiais efektyviau naudoti išteklius, didinti verslo konkurencingumą. Bus kalbama apie Žemės ūkio sektoriaus perspektyvas Europos žaliojo kurso tikslų įgyvendinimo kontekste, žiedinės bioekonomikos plėtrą Lietuvoje, dirvožemių derlingumo išsaugojimą, telematikos technologiją, ūkio konkurencingumo vertinimą, inovatyvius mėsinių galvijų atrankos ir parankos metodus, užtvankų vertinimą, beržų sulos verslo galimybes, bus pristatomas efektyvios ir integruotos Žemės ūkio žinių ir inovacijų sistemos (ŽŪŽIS) funkcinis modelis ir jo vystymosi galimybės, Alytaus miesto aplinkos monitoringo rezultatai ir kt.

RENGINIO PROGRAMA

PRISIJUNGIMO NUORODA (TRANSLIACIJA YOUTUBE KANALE)