VDU ŽŪA bendradarbiaus su Šandongo žemės ūkio universitetu Kinijoje

Gegužės 16 dieną VDU Žemės ūkio akademijoje lankėsi garbinga delegacija iš Šandongo žemės ūkio universiteto (Shandong Agricultural University (SAU)). Delegacijos vizitą  suderinti padėjo Kinijos Liaudies Respublikos ambasada Lietuvoje.

Delegaciją sudarė:

1. Jianbo Xu, Prezidentas;
  2. Xiangdong Li, Tarptautinio bendradarbiavimo biuro direktorius;
  3. Xin Luo, Magistrantūros departamento direktorius;
  4. Shengwei Chen, Ekonomikos ir vadybos koledžo dekanas,
  5. Yuxi Zhou, Viešojo administravimo koledžo dekanas.

Vizito metu VDU Rektorius Juozas Augutis ir SAU Prezidentas Jianbo Xu pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Diskusijoje tarp VDU ir SAU atstovų buvo identifikuota daugybė bendradarbiavimo galimybių žemės ūkio, inžinerijos, projektų srityse.

Šandongo universiteto delegacija buvo pakviesta atvykti į rugsėjį VDU Žemės ūkio akademijos organizuojamą mugę „Sprendimų ratas 2019“, dalyvauti tarptautinėje konferencijoje „Rural Development 2019“, kituose akademiniuose renginiuose.

Delegacija taip pat susipažino su ŽŪA infrastruktūra, laboratorijomis, vykdoma projektine veikla. Delegacijos prezidentas ypač domėjosi VDU ŽŪA ir verslo sąsajomis bei galimybėmis parengti dvigubo diplomo programas.