VDU vyksta tarptautinė biomedicinos mokslų konferencija

Gegužės 18-19 dienomis Vytauto Didžiojo universitete vyksta tarptautinė biomedicinos mokslų srities konferencija „SmartBio“, kurioje dalyvauja daugiau kaip 100 svečių iš įvairių Lietuvos universitetų bei mokslinių tyrimų institutų, taip pat – užsienio dalyviai iš Ispanijos, Ukrainos, Turkijos, Kazachstano, Armėnijos ir kitų šalių. Konferencija apima šias temas:  Biofizika, Biochemija, Aplinkotyra, Molekulinė biologija ir biologinė įvairovė.

Gegužės 18-ąją konferencija vyksta VDU Mažojoje salėje, o gegužės 19 d. – VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23–106). Konferencijos metu numatyti tiek plenariniai, tiek stendiniai pranešimai.

Daugiau informacijos.