VDU vyksta akcija „Nebūk daiktistas!“

1374

Kartu su pavasariu ateina ir noras tvarkytis: švarinti tiek gamtą, tiek savo namus. Pavasarinės švaros metu dažnai savo namuose randame senų, nereikalingų, nežinia iš kur atsiradusių daiktų. Daugelį jų nė nesusimąstydami metame į šiukšliadėžę. Tačiau ar kada pagalvojote, kad jūsų daiktas gali nugyventi „antrą“ gyvenimą, pasitarnaudamas kitiems žmonėms?

ESN VMU kviečia prisijungti prie atsakingo vartojimo akcijos „Nebūk daiktistas!“, kurios metu VDU patalpose esančiose specialiose dėžėse bus galima palikti nereikalingus, tačiau dar tinkamus naudoti, daiktus. Tinklalapyje pagalbadaiktais.lt surinkti daiktai bus išdalinti sunkiai gyvenantiems žmonėms, kuriems labai reikia paramos. Pasak organizatorių, prisidėdami prie šios akcijos, žmonės ne tik gelbsti vieni kitiems, bet ir švarina aplinką.

Dėžes daiktams palikti rasite:

  • VDU III-ųjų rūmų (K. Donelaičio g. 52) fojė
  • VDU Centrinių rūmų (S. Daukanto g. 28) fojė
  • „Baltijos“ bendrabutyje (Vytauto pr. 71), 1 a.
  • „Taikos“ bendrabutyje (Taikos pr. 119), 1 a.

Jei daiktas didesnis (pvz., lova, spintelė, šaldytuvas ar pan.), organizatoriai kviečia parašyti jiems el. laišką adresu se.esnvmu@gmail.com.

Prie akcijos „Nebūk daiktistas!“ prisijungti kviečia ir jos ambasadoriai: grupės „G&G Sindikatas“ lyderis Gabrielius Liaudanskas-Svaras, ISM universiteto rektorius dr. Nerijus Pačėsa, žurnalistai Andrius Tapinas ir Lavija Šurnaitė, Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos pirmininkas Kęstas Pikūnas, bendro darbo centro „Vilnius HUB“ įkūrėjas Mindaugas Danys ir aktorė Violeta Mičiulienė.

Nebūkime „daiktistais“! Dalinkimės, nes dovanoti – gera!

Renginio puslapis socialiniame tinkle „Facebook“

Renginio plakatas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.