loader image

VDU vyks tarptautinė gyvybės mokslų konferencija „Smart Bio“

Gegužės 2-3 dienomis Vytauto Didžiojo universitete vyks Gamtos mokslų fakulteto organizuojama 3-oji tarptautinė mokslinė konferencija „Smart Bio“, kurioje dalyvaus daugiau nei 300 dalyvių iš 17 šalių.

Konferencijoje numatytos 16 žodinių pranešimų sekcijos, kuriose bus aptariama genetika, biotechnologija, biofizika, biochemija, botanika, imunologija, zoologija, aplinkotyra, atsinaujinanti energija, hidrologija, STEM pedagogika ir kitos temos. Konferencijos pranešimų pagrindu parengti moksliniai straipsniai bus spausdinami Lietuvos mokslų akademijos leidžiamame žurnale „Biologija“, „Energetika“, penkių Lietuvos mokslo institucijų leidžiamame žurnale „Environmental Research, Engineering and Management“.

Konferencija vyks VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28), Gamtos mokslų fakulteto Augalų ir gyvūnų laboratorijų korpuse (Ž. E. Žilibero g. 2) ir VDU Botanikos sode (Ž. E. Žilibero g. 4).

Daugiau informacijos