VDU vyks susitikimas su rašytojų festivalio dalyviais

8937

Balandžio 10 d., ketvirtadienį, 15 val., VDU menų galerijoje „101“ (Laisvės al. 53) vyks susitikimas su jaunųjų rašytojų festivalio „Literatūrinės Vilniaus slinktys“ dalyviais.

Renginyje dalyvaus poetai Aušra Kaziliūnaitė, Ramunė Brundzaitė, Tomas Petrulis, Violeta Bučiūtė, Mantas Balakauskas, prozininkai Maksimas Ivanovas, Saulius Vasiliauskas, bardas Gytis Ambrazevičius, projekto vadovas Juozas Žitkauskas. Susitikimo metu bus pristatytas ir festivalio almanachas.

„Ketvirtus metus organizuojamas festivalis „Literatūrinės Vilniaus slinktys“ vienija jaunuosius Lietuvos rašytojus. Vieni jų yra jau išleidę pirmąsias savo knygas ir jau spėję atsiimti jiems priklausančias premijas, kiti – pakeliui į savo pirmą knygą. Kodėl „Vilniaus slinktys“? Todėl, kad į čia „slenka“ jaunieji literatai studijuoti, publikuotis sostinėje leidžiamuose kultūros leidiniuose. Čia pagrindinės literatų kalvės, čia verda tas dosnusis kūrybos gyvenimas, savimi besidalinantis su visa Lietuva“, – festivalį pristatė jo organizatorius Juozas Žitkauskas.

„Literatūrinės Vilniaus slinktys“ šiais metais vyks balandžio 9–12 dienomis. Festivalio renginiuose dalyvauti kviečia VDU Lietuvių literatūros katedra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.