VDU vyks aukštojo mokslo didaktikos eksperčių vizitas

917

Gruodžio 1 d., penktadienį, Vytauto Didžiojo universitete lankysis aukštojo mokslo didaktikos ekspertės iš Voriko universiteto (Jungtinė Karalystė) – prof. Cathia Jenainati ir dr. Jo Angouri.

Viešnios susitiks su universiteto darbo grupe dėstytojų profesiniam tobulėjimui ir dalyvaus diskusijose su fakultetų dėstytojais: aptars įvairių studijų metodų taikymo galimybes, bendradarbiavimo su studentais plėtojimą, aktyvaus studentų mokymosi skatinimą, tarpdiscipliniškumo studijose pritaikymą ir kt. Prof. Cathia Jenainati ir dr. Jo Angouri stebės keletą studijų užsiėmimų ir apžiūrės universiteto studijų erdves.

Ekspertės padės išsiaiškinti universiteto dėstytojų didaktinio tobulėjimo poreikius, prioritetus ir po vizito pasiūlys didaktinio tobulėjimo programą artes liberales (liet. laisvųjų menų) studijų kontekste. Po to šią programą įgyvendins 2018 m. pavasario ir rudens semestruose, organizuodamos ir vesdamos profesinio tobulėjimo seminarų ciklą VDU dėstytojams.

Prof. dr. Cathia Jenainati yra Voriko universiteto Tarpdisciplininių studijų departamento vadovė ir artes liberales studijų vadovė, doc. dr. Jo Angouri – Taikomosios lingvistikos centro bakalauro studijų vadovė minėtame universitete.

Daugiau informacijos

  • VDU Studijų kokybės skyrius
  • El. paštas  kokybe@vdu.lt
  • Telefonas 837 327 817

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.