VDU vieši delegacija iš Pardubicės universiteto

Vasario 17-18 dienomis Vytauto Didžiojo universitete vieši Pardubicės universiteto (Čekija) delegacija.

Universitete lankosi Pardubicės universiteto Plėtros prorektorius prof. Petr Vorel, Menų ir filosofijos fakulteto profesorius Karel Rydl ir Istorijos mokslų instituto profesorė Milena Lenderová.

Vizito metu svečiai susitiks su universiteto rektoriumi, Socialinių mokslų, Ekonomikos ir vadybos, Humanitarinių mokslų ir Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetų dekanais, prodekanais, aptars bendradarbiavimo galimybes ir pasirašys susitarimo memorandumą. Viešnagės pabaigoje Pardubicės universiteto atstovai VDU studentams pristatys mainų galimybes.

Vizitą inicijavo VDU Socialinių mokslų fakultetas.