VDU viešą paskaitą skaitys buvusi Šventojo Sosto spaudos atstovė

Rugsėjo 21 d., penktadienį, 15.00 val. VDU Didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7, Kaunas) italų žurnalistė Giovanna Chirri, pirmoji paskelbusi apie popiežiaus Benedikto XVI atsistatydinimą, skaitys viešą paskaitą „Pranciškus ir Europa, Popiežius iš Lotynų Amerikos ir senasis žemynas“.

Giovanna Chirri nuo 1994 m. buvo viena iš Šventojo Sosto spaudos atstovių. Nuo 2018 m. – nepriklausoma žurnalistė. Giovanna Chirri yra popiežių gyvenimo, Vatikano, Bažnyčios Italijoje, tarpreliginio dialogo ir tarptautinės diplomatijos žinovė. Ji parašė knygas apie Joną Paulių II ir Benediktą XVI. Paskaitoje Giovanna Chirri pristatys popiežiaus Pranciškaus požiūrį į Europą.

Paskaita bus verčiama į lietuvių kalbą.