VDU veikia Kauno fotoklubo narių paroda

2749

Šiuo metu VDU didžiosios salės fojė (S. Daukanto g. 28) veikia metinė Kauno fotoklubo narių fotografijų paroda „Žvilgsnis 2014“.

Kaip ir kasmet, Kauno fotoklubas pristato metinę savo narių parodą. Įsimintiniausios, per metus išgyventos ir parodoje dalyvaujančių autorių užfiksuotos akimirkos, temų bei nuotaikų įvairovė leidžia pamatyti ypatingus kasdienybės momentus ir pajusti jų žavesį.

Kauno fotografijos entuziastai, kelerius metus bendravę ir eksponavę savo nuotraukas portale „Efoto.lt“ ir rinkdavęsi į ketvirtadieninius susitikimus, nusprendė savo susibūrimus „įvilkti“ į kitokį rūbą – įteisinti ir jau su oficialiu vardu plėtoti savo veiklą, tęsiant dar 1963 metais įkurto ir su pertraukomis veikusio Kauno fotoklubo tradicijas. Pastarasis išugdė ne vieną Lietuvoje ir pasaulyje garsų menininką.

Atkurtas fotoklubas 2010 m. gegužės 26 d. VDU galerijoje „101“ pirmą kartą viešai prisistatė Kauno visuomenei.

Klubo tikslai – organizuoti klubiečių susitikimus, rengti konkursus, dalintis tarpusavio patirtimi, kviestis žinomus fotomenininkus, organizuoti klubo narių fotoparodas. Taip pat užsiimti šviečiamąja veikla – organizuoti klubo nariams teminius seminarus, kursus, rengti paskaitas.

Klubo veikloje dalyvauja įvairiausių profesijų žmonės (verslininkai, gydytojai, IT specialistai, teisininkai ir kiti), atstovaujantys įvairiausiems fotografijos žanrams, tačiau juos visus vienija bendras pomėgis fotografijai.

Susidomėjusieji klubo veikla ir norintys įstoti į klubą informaciją gali rasti jo interneto puslapyje arba rašyti el.paštu kaunofotoklubas.lt@gmail.com.

Mus vienija fotografija!

Informaciją parengė Kauno fotoklubo prezidentė Kristina Valasevičienė

aut_Jurate_Diksaityte

Kopose padvelkė rudeniu. Aut. Jūratė Dikšaitytė

Seima_aut_Regimantas_Meilutis

Šeima. Aut. Regimantas Meilutis

Vaikyste_aut_Kristina_Meilute

Vaikystė. Aut. Kristina Meilutė

Tikrumas_aut_Kristina_Valaseviciene

Tikrumas. Aut. Kristina Valasevičienė

aut_Renatas_Kripas

Peizažas. Aut. Renatas Kripas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.