„VDU vasaros mokykla“ kviečia pažinti universitetą

6830 42

VDU jau ketvirtus metus ragina Lietuvos moksleivius vasarą pasitikti drauge ir turiningai praleisti laiką. Visi norintys gali registruotis į birželio 15–19 d. Kaune vyksiančią „VDU vasaros mokyklą 2015“ ir susipažinti su naujais žmonėmis bei patirti daug įdomių akimirkų.

„VDU vasaros mokykla 2015“ skirta vyresniųjų klasių moksleiviams (10-12 kl.), kurie nori pagilinti žinias juos dominančiose srityse, atlikti įdomias praktines užduotis, naudingai praleisti laiką bei susirasti naujų draugų. Renginio tikslas – suteikti moksleiviams laisvą pasirinkimą ir galimybę domėtis tuo, kas labiausiai patinka, pasižiūrėti iš šalies į būsimas studijas.

Kiekvieną dieną moksleiviai lankys du pasirinktus skirtingus kursus: rinktis bus galima iš karjeros, teisės, reklamos, gamtos, socialinių mokslų, menų, informacinių technologijų, skirtingų kalbų ir kultūrų paskaitų. Daugelyje iš jų moksleiviai turės galimybę tam tikrus dalykus atlikti praktiškai ir apsilankyti įvairiose vietose.

Kaip ir kasmet, universitetas moksleiviams pasiūlys ir specialias vakarines veiklas įdomiose Kauno vietose su išskirtiniais žmonėmis. Dalyviams, visą savaitę lankiusiems pasirinktus kursus, bus išduodami diplomai, o paskutinės dienos popietę vyks iškilmingas „VDU vasaros mokyklos 2015“ uždarymas.

Prieš atvykstant nepilnamečiai moksleiviai turi atsispausdinti dvi tėvų sutikimo kopijas ir duoti pasirašyti tėvams. Tėvų sutikimo kopijas būtina atsivežti atvykstant – tai yra moksleivio bilietas į „VDU vasaros mokyklą 2015“.

Registracija baigta

Daugiau informacijos: tel. (8 37) 323 206, el. paštas info@smt.vdu.lt.

Renginio programa

Rytinė paskaita (pasirinkti vieną)

09:00–12:00 „IT dirbtuvės“ (Informatika)
09:00–12:00 „Ekskursija po neaprėpiamą gamtos pasaulį“ (Gamtos mokslai)
10:00–12:00 „Daugiakalbės pažintys“ (Užsienio kalbos) (vietų nebėra)
10:00–12:00 „Reklamos agentūra ieško…“ (Marketingas)
10:00–12:00 „Politika – įvairovė vienovėje“ (Politikos mokslai)

Popietinė paskaita (pasirinkti vieną)

13:30–15:30 „Žmogus, Kalba, Kultūra, Istorija = meilė, raštas, vaizduojamasis menas, edukacija“ (Humanitariniai mokslai)
13:30–15:30 „Atostogos su teise“ (Teisė)
13:30–15:30 „Menų laboratorijos“ (Menai)
13:30–15:30 „Aš, bendruomenė, visuomenė“ (Socialiniai mokslai)
13:30–15:30 „Sėkmingos karjeros formulė – sukurk savo!“ (vietų nebėra).

Komentarai

Viktorij

Kokia kaina?

Amelija

O būsimi dešimtokai gali dalyvauti? :)

Gintarė

Registracijos mokestis 15€

Agnė

o kaip mokiniams iš tolėliau dėl nakvynės?

Akvilė

Man tai pat įdomu, kaip dėl mokiniu iš toliau dėl nakvynės?

Justina

O į kokią sąskaitą reikia pervesti tuos 15 eurų?

Vaiva

Apgyvendinimas įeina į tuos 15 eurų?

Karolina

Kiek kainuoja stovykla?

Studijų informacijos centras

Laba diena, VDU vasaros mokyklos registracijos mokestis yra 15 eur, dalyvauti gali 10-12 klasių moksleiviai. Moksleiviams iš kitų miestų bus galimybė gyventi VDU bendrabutyje (vietų skaičius ribotas), už kurį papildomai mokėti nereikės.

Inga

O maista patys pirktumemes?

Studijų informacijos centras

Laba diena, Inga, VDU vasaros dalyviai maitinimu rūpinsis patys. Moksleivius kviesime pietus ar priešpiečius pasiimti iš namų, gyvenantys bendrabutyje turės galimybę naudotis virtuve :)

Monika

Ar tikrai neatsirastų dar viena vieta į karjeros planavimo paskaitas?

Alvija

Jeigu aš nuo 2015 m. rugsėjo pirmos būsiu dešimtokė, ar galiu registruotis?

Nijolė V.

Sveiki, ar bendrabutyje yra bevielis internetas (Wi-Fi)? Dekoju uz atsakyma(:

Justė

Norėčiau sužinoti, ar galima registruotis jei dešimtokė būsiu nuo 2015 m rugsėjo pirmos dienos? Ir ar taikomas mažesnis mokestis VDU "Rasos" gimnazijos moksleiviams?

Anonimas

Laba diena. Praeitais metais su savimi reikėjo atsivežti tėvų sutikimus ir dar kažkokias bendrabučio taisykles. Ar šiemet reikia atsivešt tas bendrabučio taisykles? Kur jas rasti?

Rusnė

Kodėl, paspaudus "registruotis", rašoma: "Apklausa jau baigėsi. Dėkojame, kad domitės." ? Juk registracija turėtų vykti iki birželio 8d?

Studijų informacijos centras

Sveiki. Monika, kai kuriuose kursuose vietų skaičius yra ribotas, juose vietų, deja, nebėra. Alvija ir Juste, būsimi dešimtokai registruotis gali, bet vyresniesiems moksleiviams pirmenybė, tad vietų gali nelikti ir registracija nebus patvirtinta. Mažesnis mokestis VDU "Rasos" gimnazijai nėra taikomas. Rusne, atsiprašome už nesklandumus, registracija jau veikia :)

Studijų informacijos centras

Tėvų sutikimai ir bendrabučio sutartys bus reikalingos ir šiemet. Tėvų sutikimus galite rasti VDU vasaros mokyklos naujienoje (žr. aukščiau), bendrabučio sutartis atsiųsime kiekvienam gavusiam bendrabutį šiek tiek vėliau. Daugiau informacijos telefonu (8 37) 323 206.

Klausimas

Laba diena, Norėčiau paklausti, ar gali viename kambaryje gyventi mergina ir vaikinas? Ačiū.

Studijų informacijos centras

Laba diena, viename kambaryje gali gyventi tik tos pačios lyties asmenys.

klausimėlis

Laba diena. jeigu gavai žinutę į elektroninį paštą ir esi pridėtas prie facebook'o grupės, tai reiškia, kad gavai vietą bendrabuty ir viskas jau gerai?

Studijų informacijos centras

Sveiki, jei gavote patvirtinimą, tai reiškia, kad patekote visur, kur registravotės. Viskas gerai :)

Rosita

O kiek vietu yra bendrabutyje?

Agnė

Sveiki, ką daryti, jeigu kai prisiregistravau, dar nebuvo atskirta registracija tiems, kuriems reikia bendrabučio ir kuriems nereikia?

Karina

Kodel nera galimybes placiau paskaityti apie „Politika – įvairovė vienovėje“?

Aistė

Sveiki, aš parašiau jog man reikia bendrabučio, tačiau, atsirado galimybių apsigyventi ir kitur. tačiau perrašyti nebegaliu , nes menų nebėra. ar bus galima gauti tą patį, tik be bendrabučio?

Ieva

Sveiki, ar mokiniams iš nepasiturinčių šeimų dalyvio mokestis toks pats - 15 eurų?

Studijų informacijos centras

Sveiki! Rosita, laisvų vietų bendrabutyje skaičius kinta, tiksliai žinosime šiek tiek vėliau. Agne, viskas gerai, jei gavai registracijos patvirtinimą - nieko keisti nebereikia. Karina, "Politika - įvairovė vienovėje" kurso organizatoriai nusprendė palikti intrigą. Ieva, registracijos mokesčio mokėti nereikia, jeigu esate iš socialiai remtinos šeimos ir turite tai patvirtinantį dokumentą. Aiste, pranešk apie savo situacija el. paštu: l.petrauskaite@mkt.vdu.lt.

Studijų informacijos centras

Miela Agne, susisiekite su mumis tel. (8 37) 323 206 arba el. paštu l.petrauskaite@mkt.vdu.lt ir aptarsime Jūsų situaciją.

anonimas

Laba diena. Jei užsiregistravau į vasaros mokyklą dar tada, kai nebuvo atskirų dviejų ankteų, tai nieko keist nereikia?

Studijų informacijos centras

Sveiki, nieko keisti nereikia. Jei kyla abejonių ar neaiškumų susisiekite su mumis tel. (8 37) 323 206 arba el. paštu l.petrauskaite@mkt.vdu.lt

Saulė

Laba diena, užsiregistravau maždaug prieš savaitę, kodėl vis dar negavau jokio atsakymo?

Studijų informacijos centras

Sveika, Saule, tikriausiai registravaisi į rezervines bendrabučio vietas. Patvirtinimą gausi, jeigu atsiras laisvų vietų. Laisvos vietos bus skirstomos atsižvelgiant į registracijos datą.

?

o iki kada bus pranešta ar patekai į rezervinę bendrabučio vietą ar ne?

???

Kur rasti bendrabučio sutartį???

J.

Laba diena. Bendrabutis bus tas pats, kaip praeitais metais?

:)

Norėčiau paklausti, kada bus aišku, kas gavo kambary bendrabutyje, o kas ne? :)

N.

Laba diena. Kaip vyks priėmimas? :)

Gintaras

Laba diena, kada pateiksite pilną informaciją užsiregistravusiems moksleiviams: kokių adresu vyks pasirinktos paskaitos, ar suteiktas bendrabutis, koks bendrabučio adresas, kontaktinis asmuo bendrabutyje......

Studijų informacijos centras

Sveiki, visa detali informacija VDU vasaros mokyklos dalyviams išsiųsta registracijos anketoje nurodytu el.pašto adresu.

Evelina

Iki kada vyks registracija? Kiek ir į kur laisvų vietų liko?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.