„VDU vasaros mokykla 2016“ kviečia moksleivius

4920 25

VDU Vasaros mokykla

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) jau penktus metus ragina Lietuvos moksleivius vasarą pasitikti drauge ir turiningai praleisti laiką. „VDU vasaros mokykla 2016“ vyks birželio 13–17 d., jos metu bus galima susipažinti su naujais žmonėmis bei patirti daug įdomių akimirkų.

„VDU vasaros mokykla 2016“ skirta vyresniųjų klasių moksleiviams (10-12 kl.), kurie nori pagilinti žinias juos dominančiose srityse, atlikti įdomias praktines užduotis, naudingai praleisti laiką bei susirasti naujų draugų. Renginio tikslas – suteikti moksleiviams laisvą pasirinkimą ir galimybę domėtis tuo, kas labiausiai patinka ir iš šalies pažvelgti į būsimas studijas. „Pastebima, kad „VDU vasaros mokykla 2016“ padeda moksleiviams priimti sprendimą būsimų studijų krypties orientavimuisi“, – renginio svarbą pristato organizatorė ir VDU Marketingo ir komunikacijos tarnybos direktorė Justina Šimkevičiūtė. 

Kiekvieną dieną moksleiviai lankys du pasirinktus skirtingus kursus. Rinktis bus galima iš karjeros, teisės, marketingo, gamtos, socialinių mokslų, menų, informacinių technologijų, skirtingų kalbų ir kultūrų paskaitų. Dalyviai turės galimybę pasirinktas mokslo sritis išbandyti praktiškai bei apsilankyti įvairiose Kauno miesto ir universiteto vietose, organizacijose bei kūrybinėse dirbtuvėse. Anot vienos iš organizatorių, Loretos Petrauskaitės, „VDU vasaros mokykla 2016“ renginio metu ne tik bus suteikiamos puikios sąlygos žinių gilinimui pasirinktose programose, bet ir galimybė puikiai praleisti laiką, išbandyti naujas veiklas bei praplėsti draugų ratą. 

Kaip ir kasmet, universitetas moksleiviams pasiūlys ir specialias kultūrines, edukacines ir sportines vakarines veiklas įdomiose Kauno vietose su išskirtiniais žmonėmis. Dalyviams, visą savaitę lankiusiems pasirinktus kursus, bus išduodami diplomai, o paskutinės dienos popietę vyks iškilmingas „VDU vasaros mokyklos 2016“ uždarymas.

Moksleivio bilietas į „VDU vasaros mokyklą 2016“ – atvykstant atsivežti dvi atspausdintas ir tėvų ar globėjų pasirašytas sutikimo kopijas.

Registracija

Registracija į vasaros mokyklą vyksta 2 etapais. Pirmasis – registracija į pasirinktus kursus, antrasis etapas – gavus patvirtinimą, per 3 darbo dienas sumokėti 15 eurų registracijos mokestį. Būtina atsiųsti mokėjimo kvito kopiją registracijos metu nurodytu el. paštu.

Registruojantis, pirmenybė teikiama pirmą kartą dalyvaujantiems VDU vasaros mokykloje. Registracija baigta.

Konkursas

Visi norintys nemokamai patekti į  VDU vasaros mokyklą gali dalyvauti universiteto organizuojamame konkurse. Sąlygos labai paprastos:

  1. Nusifotografuoti su vienu iš VDU vasaros mokyklos organizatoriumi;
  2. Įsikelti nuotrauką į socialinio tinklo „Facebook“ puslapį, pridedant žymą (hashtag) #VDUvasarosmokykla;
  3. Iki gegužės 31 dienos surinkti kiek įmanoma daugiau „like“ ir laimėti nemokamą kvietimą į VDU vasaros mokyklą (+ galimybė gyventi VDU bendrabutyje vasaros mokyklos metu nemokamai).

Kas yra VDU vasaros mokyklos organizatoriai, kur ir kada jie lankysis, bei visa kita informacija bus skelbiama renginio „Facebook“ paskyroje.

VDU Vasaros mokykla

Renginio programa

09:00 – 12:00 Rytinė paskaita (pasirinkti vieną)
09:00 – 12:00 „IT dirbtuvės“ (Informatika)
09:00 – 12:00  „Ekskursija po neaprėpiamą gamtos pasaulį“ (Gamtos mokslai)
10:00 – 12:00 „Daugiakalbės pažintys“ (Užsienio kalbos)
10:00 – 12:00  „Insta‘LAB“ (Marketingas)
10:00 – 12:00 „Politika kiekviename mūsų žingsnyje“ (Politikos mokslai)

13:30 – 15:30 Popietinė paskaita (pasirinkti vieną)
13:30 – 15:30 „Norintiems pažinti neatrastą pasaulį: Lietuva Europoje ir Europa Lietuvoje“ (Humanitariniai mokslai)
13:30 – 15:30 „Atostogos su teise“ (Teisė)
13:30 – 15:30 „Menų laboratorija“ (Menai)
13:30 – 15:30 „Aš, visuomenė, bendruomenė“ (Socialiniai mokslai) 
13:30 – 15:30 „Karjeros kelio pasirinkimas“ (Karjeros planavimas)

Daugiau informacijos

Komentarai

Viktorija

Norėčiau pasiteirauti, o kaip su apgyvendinimu? Ar galima bus gyventi VDU bendrabučiuose, nes esi iš kito miesto? Ačiū, už atsakymą :)

Studijų informacijos centras

Sveika, Viktorija, registruojantis reikia ne tik pasirinkti kursus, bet ir pažymėti, kad reikia bendrabučio. Jei registracija patvirtinama reiškia, kad patekai visur, kur registravaisi. Gavus patvirtinimą, gausi ir nuorodą apie registracijos mokestį. Svarbiausia reikia nepamiršti, kad susimokėti reikia per 3 darbo dieną ir atsiųsti kvitą nurodytu el. paštu. To neatlikus, Jūsų registracija bus anuliuojama. Susitikime VDU vasaros mokykloje :)

Emilia

Norėčiau paklausti, kaip registruotis?

Jurgita

Laba diena, norėjau pasiteirauti, kokio tipo bus paskaita ,,Politika kiekviename mūsų žingsnyje".? Paspaudus ant nuorodos ,,išmeta" pasakojimą apie karjeros kelio pasirinkimą. Ačiū už atsakymą :)

Studijų informacijos centras

Labas, Emilia, spausk ant žodžio registracija, turėtum patekti į registracijos puslapį :)

Studijų informacijos centras

Labas, Jurgita, ačiū už pastebėjimą! Tuoj pasitaisysime ir galėsite matyti tikrąjį aprašymą.

viktorija

O per kiek laiko gaunamas laiškas į el paštą dėl registracijos patvirtinimo?

Vaiva

Sveiki, noriu paklausti ar pasirinkus apgyvendinimą bendrabutyje reikės papildomai primokėti? Taip pat kaip su maitinimu? Ar patys vaikai turi pasirūpinti juo?

Simona

Sveiki, ar uzsiregistravus gali buti garantuotas, jog tavo registracija bus patvirtinta? Ar net registruojantis iprastu budu, vistiek vyksta tam tikri "atrinkimai" ir t.t.? Labai neramu, nes tikrai labai noreciau sudalyvauti...

Studijų informacijos centras

Sveiki, registracijos patvirtinimą ar kitą informaciją turėtumėte gauti per 24 val. 15 eurų yra registracijos mokestis, kuris yra taikomas visiems VDU vasaros mokyklos dalyviams. Papildomas mokestis už bendrabutį nėra taikomas. Maitinimu turi pasirūpinti kiekvienas savarankiškai (gyvenantys bendrabutyje turės galimybę naudotis virtuve).

Augustė

Sveiki, noriu pasiteirauti, ar dalyvauti galima tik nuo 10-os klasės, galbūt galėtų dalyvauti ir 9-okė? Ačiū už atsakymą;)

Gabija

Sveiki, jeigu vienas iš tėvų yra miręs tai skaitosi, kad žmogus našlaitis ir yra atleidžiamas nuo mokesčio?

Studijų informacijos centras

Sveiki! Auguste, vasaros mokykloje dalyvauti gali 10-12 klasių moksleiviai ir visos paskaitos yra skirtos vyresniems. Lauksime Tavęs prisijungiant kitais metais. Gabija, nuo mokesčio atleidžiami tie, kurie neturi abiejų tėvų arba globėjų ir turi tai įrodantį dokumentą. Linkėjimai iš VDU :)

R

Sveiki.. O jeigu per ziopluma uzsiregistravau, susimokejau, kaip ir jau esu dalyvis..taciau popietine paskaita pasirinkau ne tokia, kokios norejau? aisku nieko tokio, taciau gal visgi yra galimybe pasikeisti?..

Studijų informacijos centras

Sveiki, vietų skaičius labai ribotas, tad negalime pažadėti, kad kursą pavyks pakeisti. Atsiųskite laiškelį adresu: mindaugas.serpytis@vdu.lt, matysime, ką galime padaryti.

Neda

Sveiki, ar galima registruotis 9 klasei mokinei ?

Studijų informacijos centras

Laba diena, Auguste. Vasaros mokykloje gali dalyvauti 10-12 klasių moksleiviai, nes visos paskaitos yra skirtos vyresniems, todėl lauksime Tavęs prisijungiant kitais metais.

Valentinas

Sveiki, kur būtų galima rasti tėvų sutikimo kopiją, jei tokia yra reikalinga? Kokių dokumentų dar reikia pristatyti?

Karolina

Sveiki. Jei yra 18 metų, tai vis tiek reikia tėvų sutikimo?

Kotrynėlė

Labas vakaras, ar galima dalyvauti tik kelias dienas (nes tuo laiku yra egzaminai)?

Studijų informacijos centras

Laba diena. Valentinai, visus reikiamus dokumentus atsiųsime kiekvienam užsiregistravusiam dalyviui jo nurodytu el. pašto adresu. Karolina, pilnamečiams tėvų sutikimo nereikės. Kotryna, jeigu turėsi egzaminus, tuomet tikrai galėsi nedalyvauti vienoje ar kitoje paskaitoje.

..

Ar galit atsiųst nuorodą registracijos?

..

Jei taip atsitiktų, kad į tam tikrą vietą neatvažiuotų žmogus ir atsirastų laisva vieta tai ar būtų galima pereiti iš vienos į kitą??

Anonimas

Kokia programa bus? Ar bus tik tai visą laiką, ką pasirinkom registruodami?

Studijų informacijos centras

Laba diena, registracijos anketą galima rasti čia: https://www.apklausk.lt/s/57302973133b6 Jeigu dėl neatvykusio asmens atsiras laisva vieta kurse, galimybė pereiti bus. Ryte ir popiet lankysite savo pasirinktus kursus, o vakare turėsite galimybę sudalyvauti įvairiose užsiėmimuose, apie kuriuos dalyviams paskelbsime netrukus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.