VDU užsienio studentams – stipendijos

1098

Penki VDU studentai laimėjo Švietimo ir mokslo ministerijos bei Švietimo mainų paramos fondo stipendijas užsienio magistrantams, studijuojantiems arba pradėsiantiems studijas Lietuvoje. Jaunimas iš Ukrainos, P. Kaukazo, Moldovos ir kt. šalių dalyvavo specialiame konkurse, kuris buvo paskelbtas vasaros pradžioje vystant ES Rytų kaimynystės politikos nuostatas.

Stipendijas laimėjo penki VDU diplomatijos ir tarptautinių santykių magistrantūros programos studentai: antrakursis Elvinas Gasimovas (Azerbaidžanas) ir pirmakursiai Lala Ahmadzada, Yegana Damirchiyeva (Azerbaidžanas), Mykolas Iakovenko (Ukraina) bei Revazas Janashia (Gruzija).

„Magistrantūros programa „Diplomatija ir tarptautiniai santykiai“ jau trečius metus yra dėstoma anglų kalba ir yra populiari ne tik tarp Lietuvos, bet ir užsienio jaunimo. Šiais metais studijas pradės dešimt užsieniečių“, – džiaugiasi doc. Andžėjus Pukšto, VDU Politologijos katedros vedėjas.

Kitą Švietimo mainų paramos fondo konkursą, skirtą paremti užsienio lietuvius, laimėjo brazilė Thammy Padlipskas da Silva, šią vasarą dalyvavusi VDU tarptautinėje studentų stažuočių programoje. Baigusi bakalauro studijas Brazilijoje, ji taip pat pasirinko diplomatijos ir tarptautinių santykių antros pakopos studijas VDU.

Vytauto Didžiojo universitete studijuojančio jaunimo geografija nuolat plečiasi, daugėja atvykstančių studentų iš Lotynų ir Šiaurės Amerikos, Azijos ir Afrikos šalių.

Daugiau informacijos apie stipendijas užsienio studentams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.