VDU Tarybos nariui V. Lašui – tarptautinė verslo Taikos premija

1205

VDU Tarybos nariui, vienam žymiausių Kauno verslininkų Vladui Lašui skirta tarptautinė verslo Taikos premija. Šis apdovanojimas skiriamas už verslo sėkmę, neatsiejamą nuo socialinės atsakomybės ir socialinio solidarumo principų.

Konkurse, kurį organizavo Nobelio taikos komitetas ir Tarptautiniai prekybos rūmai, iš viso dalyvavo 90 kandidatų iš 60 valstybių. Premijų įteikimo ceremonija vyks gegužės 7 d. Osle – tuomet bus pagerbti 7 laureatai, labiausiai nusipelnę verslo atstovai iš įvairių valstybių.

Bendrovės „Skubios siuntos“ generalinį direktorių Vladą Lašą premijai pristatė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, už jo nuopelnus ir asmeninį indėlį ugdant verslo ir socialinę atsakomybę. V. Lašas nuo 2000 m. yra šių rūmų tarybos narys, jam jau įteiktas aukščiausias jų apdovanojimas – tarpukario laikais įsteigta „Darbo žvaigždė“.

V. Lašas savo bendrovėje pritaikė inovatyvius socialinio dialogo projektus – vienas tokių yra įmonėje veikianti atlyginimų sistema „Pasiskirk sau atlyginimą pats“, kurioje svarbus kiekvieno darbuotojo požiūris ir savęs įvertinimas. Tai pirmasis Lietuvos verslo atvejis, aprašytas Europos universitetų vadovėliuose ir pristatomas populiariausiose pasaulio žinių svetainėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.