VDU Tarptautinių ryšių departamentas ieško praktikanto

VDU Tarptautinių ryšių departamentas ieško aktyvių, motyvuotų, kūrybingų studentų, besidominčių kitomis kultūromis, socialinėmis medijomis, mėgstančių rašyti bei norinčių pasisemti naujos patirties viešųjų ryšių ir marketingo srityse.

Manai, kad galėtum tapti mūsų kolektyvo nariu? Siųsk savo CV ir motyvacinį laišką adresu Tomas.Mickevicius@vdu.lt iki 2018 m. lapkričio 30 d. Apie atrankos rezultatus kiekvieną kandidatą informuosime asmeniškai el. paštu iki gruodžio 7 d.

Daugiau informacijos apie praktiką:

Institucija Vytauto Didžiojo universitetas
Padalinys Tarptautinių ryšių departamentas
Padalinio veikla Tarptautinių ryšių departamentas inicijuoja, koordinuoja ir administruoja ryšius su mokslo ir kitomis Lietuvos bei užsienio institucijomis, pristato studijų programas anglų kalba, skleidžia informaciją apie universitetą bei jį reklamuoja užsienio šalyse, informuoja universiteto studentus ir darbuotojus apie studijas, stipendijas, stažuotes, mokslines programas ir projektus užsienyje, konsultuoja studijų ir praktikos mainų užsienyje klausimais, taip pat padeda ir konsultuoja atvykstančius iš užsienio studentus ir dėstytojus studijų, gyvenimo Lietuvoje (migracijos), integracijos į universiteto akademinę bendruomenę klausimais.
Adresas V. Putvinskio g. 23 (207-215 kab.), Kaunas
Kontaktinis telefonas, el. paštas +370 37 327 978, Tomas.Mickevicius@vdu.lt
Darbo laikas Pirmadienis – ketvirtadienis

Penktadienis

Pietų pertrauka

Praktikos vietų skaičius 2 (Viešųjų ryšių / marketingo praktika)
VIEŠŲJŲ RYŠIŲ / MARKETINGO PRAKTIKA
Užduotys Reikalingi gebėjimai, įgūdžiai, žinios
 1. Prisidėti prie TRD informacinių leidinių ruošimo (teksto redagavimas, atnaujinimas, informacijos paieška, apipavidalinimas);

2.       VDU interneto svetainėje pateikiamos informacijos apie studijų ir praktikos mainus atnaujinimas (teksto redagavimas, pateikimo peržiūra, apipavidalinimas);

3.       Padėti administruoti „VMU International“ puslapį soc. tinklalapyje „Facebook“;

4.       Prisidėti prie renginių, konkursų, susitikimų, organizavimo;

5.       Po mainų studijų / praktikų grįžusių studentų atsiliepimų surinkimas ir talpinimas VDU internetiniame puslapyje.

Puikios lietuvių bei anglų kalbos žinios (kitų kalbų mokėjimas būtų privalumas);

Socialinių medijų išmanymas;

Kruopštumas;

Kūrybiškumas;

Iniciatyvumas;

Greita reakcija;

Darbo su „Microsoft Office“ programų paketu įgūdžiai;

Grafinio dizaino pagrindai („Photoshop“; „CorelDraw“ / „Ai“ – privalumas);

Patirtis dirbant viešųjų ryšių ar komunikacijos srityje – privalumas;

Patirtis projektų valdyme – privalumas;

Studijų / praktikos užsienyje patirtis – privalumas;

Papildoma informacija:
Praktikos trukmė: 20-40 val. per savaitę (atsižvelgus į praktikos atlikimo laikotarpį) 2019 m. sausio mėn.

Suteikiama darbo vieta, aprūpinta kompiuteriu, spausdintuvu.

Užduotys skiriamos priklausomai nuo studento praktikos apimties, turimų teorinių žinių / praktinių gebėjimų.