VDU studentei – vardinė Šiaulių banko stipendija

1484

Kovo 29 d., penktadienį, VDU S. ir S. Lozoraičių muziejuje buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp universiteto ir Šiaulių banko, o VDU studentei Rimai Partauskaitei įteikta vardinė Šiaulių banko stipendija.

Bendradarbiavimo sutarties pasirašymas įvyko prieš VDU Tarybos posėdį. Atvykusiems Šiaulių banko atstovams, VDU absolventams – administracijos vadovui Audriui Žiugždai bei Kauno regiono skyriaus vadovui Mindaugui Plečkaičiui – rektorius prof. Zigmas Lydeka padėkojo už iniciatyvą rengiant sutartį ir tuo pačiu pabrėžė, jog VDU sieks ir toliau bendradarbiauti su verslu.

„Dar nuo rudens kalbėjome, kad keistai atrodytų, jei neturėtume sutarties su Šiaulių banku, kuriame dirba ir vadovauja universiteto absolventai. Sutartimi parodome, kad VDU yra atviras verslui įvairiomis formomis, tuo tarpu verslas universitete gali atrasti ir gauti tai, kas jam reikalinga ir įdomu. Su Šiaulių banku bendradarbiaujame jau seniai, tačiau iki šiol bankas turėjo daug darbo (ir dar turės), todėl sutartį pasirašome šiandien“, – sakė rektorius.

Sutartimi abi šalys siekia abipusiai naudingo bendradarbiavimo mokslo ir verslo integracijos srityje, rengiant ir įgyvendinant mokslinių tyrimų ir kitų sričių projektus, ieškant glaudesnio teorijos ir praktikos sąlyčio, plėtojant studentų ir dėstytojų kompetenciją, didinant banko socialinę atsakomybę ir t. t.

Tarp banko įsipareigojimų, kuriuos žadama vykdyti esant galimybei – universiteto bendruomenės informavimas apie banko paslaugas ir veiklą, banko kaip potencialaus darbdavio pristatymas studentams, informacija studentams, ruošiantiems diplominius darbus, galimybė banke atlikti praktiką, dėstytojų konsultavimas ekonomikos, vadybos ir kitų sričių studijų programų tobulinimo klausimais, informacija apie studentų ir absolventų galimybes įsidarbinti banke.

Tuo tarpu VDU įsipareigoja teikti bankui informaciją apie universitete vykdomas specialistų rengimo programas, ruošiančias potencialius banko darbuotojus, pristatyti studentams Šiaulių banką ir praktikos bei darbo galimybes jame, vykdyti bendrus tyrimus, sudaryti sąlygas bankui vadovauti ar recenzuoti studentų baigiamuosius darbus, rekomenduoti absolventus įsidarbinimui banke pagal specialybę, kviesti banko atstovus į universiteto renginius, konferencijas ir t. t.

Po sutarties pasirašymo, VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto finansų ir bankininkystės studijų programos magistrantei Rimai Partauskaitei buvo įteikta vardinė Šiaulių banko stipendija. Studentei ši stipendija skirta už akademinius pasiekimus ir nuolatinį siekį tobulėti studijų srityje, kuri glaudžiai susijusi su „Šiaulių banko“ vykdoma veikla. R. Partauskaitė padėkojo bankui už studentų skatinimą ir finansinę paramą, kurią ji žada panaudoti investicijoms į tolimesnes studijas Briuselyje.

Rektorius prof. Zigmas Lydeka taip pat pasidžiaugė, kad universitetas bendradarbiauja su įvairiais partneriais, o pastaruoju metu pasirašė svarbias sutartis su meno srities institucijomis – Lietuvos muzikų ir kompozitorių sąjungomis, Kauno valstybine filharmonija ir t. t.

Kviečiame žiūrėti Jono Petronio (j.petronis@vkt.vdu.lt) fotoreportažą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.