VDU studentams vyksta priėmimas į „Academia cum laude“ studijas

Vytauto Didžiojo universiteto Academia cum laude vykdo naujų narių priėmimą. Studentai, norintys dalyvauti priėmimo konkurse, iki 2019 m. vasario 10 d. turi užpildyti prašymą internetu bei pateikti motyvacinį laišką.

Į individualiąsias studijas priimami pirmosios pakopos (bakalauro) ir vientisųjų studijų VDU studentai, ne vėliau kaip nuo šešto studijų semestro. Studijos vykdomos lygiagrečiai su pagrindine studijų programa. Daugiau informacijos apie priėmimą į akademiją ir kuratorių sąrašas pateikiamas Academia cum laude puslapyje.

VDU Academia cum laude – tai pirmoji Lietuvoje unikali individualių studijų sistema, vykdoma kuratorystės pagrindu. Akademijoje įtvirtinta tarpdisciplininių studijų galimybė, kuri leidžia suburti įvairių sričių profesionalus. Academia cum laude sutelkia dėstytojus ir studentus, norinčius ir galinčius siekti daugiau nei siūlo standartinės studijų programos bei sistemos. Diplomas cum laude (lot. su pagyrimu) teikiamas daugelyje pasaulio universitetų studentams, kurie baigė studijas ypač aukštais balais. Būtent tokiems motyvuotiems jaunuoliams, visuomet siekiantiems žinoti daugiau, yra skirtos individualiosios studijos.

Akademija siekia prisidėti prie pastangų kurti Lietuvos ateities šviesuomenę – būsimąjį mokslo, kultūros, technologijų, verslo elitą. Siūlomos studijos sujungia dviejų geriausių pasaulio universitetų, Kembridžo ir Harvardo, studijų modelius ir leidžia studentams patiems pasirinkti, kaip studijuoti – studentas galės rinktis gilinti žinias konkrečioje studijų programoje, specializaciją pasirenkant vėliau, arba laisvųjų menų sistemą atitinkančias, platų dalykų spektrą apimančias studijas.

Visų studijų metu studentas dirbs su pasirinktu kuratoriumi – savo srities profesionalu, aukščiausio tarptautinio lygio mokslininku, tyrėju ar pripažintu menininku. Su kuratoriais ir jų siūlomomis tematikomis galima susipažinti čia. Jei studentas turi jį dominančią temą, kurios nėra siūlomame sąraše, jis gali ją pateikti drauge su atrankos prašymu.

Pabaigus individualiąsias studijas studentams bus įteikiamas Academia cum laude pažymėjimas, liudijantis apie studento įgytas papildomas žinias ir gebėjimus.

Registracija į „VDU Academia cum laude“.

Priėmimo taisyklės.

Daugiau informacijos