VDU studentams – renginių ciklas „CV Užkulisiai 2018“

Spalio 1-4 d. VDU vyksiantis renginys „CV Užkulisiai 2018“ pakvies studentus pagalvoti apie kuriamą įvaizdį socialiniuose tinkluose ir kaip tai gali atsiliepti ateities karjerai.

Studentams dažnai kyla klausimas, o kas, jei neturiu darbo patirties? Ką rašyti į CV, kad jis atrodytų patraukliai?

„CV Užkulisiai 2018“  profesinės patirties neturinčius studentus skatins siekti karjeros persperktyvų bei ieškoti alternatyvų.

O ką daryti, kai nežinai, kuo nori būti – mes patariame atsižvelgti į savo pomėgius, nes dažnai tai gali būti kelias į jūsų karjerą.

Renginių programa:

Viso „CV užkulisiai 2018“ renginio metu spalio 1-5 d. studentai raginami sekti VDU Karjeros centro internetinę svetainę, kurioje bus aktyviai skelbiami darbo, praktikos bei savanorystės pasiūlymai. Net 400 įmonių yra pasiruošusios aktyviai dalintis pasiūlymais nurodytu laikotarpiu. Nepraleiskite progos rasti papildomą darbą, patrauklią praktikos ar savanorystės vietą.

Renginį organizuoja – VDU Karjeros centras.