VDU studentams – naujas „Facebook“ puslapis

2059

Vytauto Didžiojo universitetas tampa dar lengviau pasiekiamas studentams – startuoja naujas informacijos kanalas, „Facebook“ puslapis „VDU studentams“, kuris leis universitete studijuojantiems pasiekti jiems skirtą aktualią informaciją bei ja dalintis dar greičiau, patogiau ir lengviau.

Puslapyje bus talpinamos ne tik naujienos apie Vytauto Didžiojo universiteto studijas, studentų gyvenimą, bet ir skelbimai apie konkursus, akcijas, laisvalaikį bei visa kita VDU studentams aktuali bei naudinga informacija. Studentai taip pat turės galimybę komentuoti jiems skirtas žinutes, užduoti klausimus, susijusius su Vytauto Didžiojo universitetu ir jo vykdomomis veiklomis, į kuriuos atsakymą operatyviai pateiks atsakingi universiteto darbuotojai.

Tačiau naujasis puslapis yra ne tik informacijos šaltinis studentams, bet ir galimybė jiems patiems kurti jos turinį: komentuoti žinutes, dalyvauti apklausose, dalintis informacija, vaizdais, nuotraukomis ir pan.

„Vytauto Didžiojo universitetas, sveikindamas studentus su lapkričio 17-ąja, tarptautine jų diena, atveria naują bendravimo ir bendradarbiavimo platformą, skirtą tikslinei grupei – būtent studentams. Šiandien startuojantis „Facebook“ puslapis yra ne tik studentui ir apie studentą, tačiau ir su studentais kuriamas naujas tikslinės informacijos kanalas, skirtas abipusiai bendrauti ir kurti tiek VDU, tiek studentams“, – teigia VDU Studentų reikalų tarnybos direktorius Mantas Simanavičius.

VDU studentus, norinčius sužinoti jiems aktualius dalykus arba pasidalinti žiniomis, įspūdžiais, aktualijoms su kitais studentais, kviečiame prisijungti prie naujo „Facebook“ puslapio „VDU studentams“.