VDU studentams įteiktos „R1 Lietuva“ vardinės stipendijos

Birželio 26 d. Vytauto Didžiojo universiteto Senato posėdžio metu buvo įteiktos UAB „R1 Lietuva“ įsteigtos vardinės stipendijos universiteto studentams ir paskutinių kursų absolventams už gerus studijų rezultatus (paskutinio semestro vidurkis ne žemesnis kaip 9 balai) ir aktyvią socialinę arba visuomeninę veiklą universitete bei už jo ribų.

Susidomėjimas trečius metus iš eilės teikiamomis stipendijomis buvo itin didelis – iš viso buvo pateiktos 82 III-IV kurso bakalauro, vientisųjų arba I-II magistrantūros studijų kandidatūros. Į „R1 Lietuva“ įsteigtas vardines stipendijas galėjo pretenduoti ir nuolatinių studijų užsienio studentai. Atsižvelgus į pateiktų kandidatų formaliuosius reikalavimus, VDU ir „R1 Lietuva“ atstovai įvertino pateiktas paraiškas ir išrinko laimėtojus.

Vardinės 200 EUR dydžio UAB „R1 Lietuva“ stipendijos buvo paskirtos geriausiems universiteto studentams ir absolventams šiose studijų srityse:

• Humanitarinių mokslų srityje – Žygimantui Menčenkovui
  • Inžinerijos ir Technologijų mokslų srityje – Romualdui Lapickiui
  • Gyvybės mokslų srityje – Gabijai Vaitkevičiūtei
  • Žemės ūkio mokslų srityje – Ugnei Kilaitei
  • Menų srityje – Gabrielei Skormanaitei
  • Socialinių mokslų srityje – Žygimantui Mozūraičiui ir Daumantui Skinkiui

UAB „R1 Lietuva“ atstovė, vyresnioji departamento direktorė Agnė Jurkšienė įteikdama stipendijas bei dovanas sveikino studentus su puikiais studijų rezultatais bei aktyvia visuomenine ir menine veikla, ir linkėjo tęsti savo veiklą toliau.

„R1 RCM“ yra pirmaujanti, technologijomis grįsto pajamų ciklo valdymo paslaugų teikėja. Pritaikant naujausias technologijas, sukauptą patirtį bei žmogiškuosius išteklius, įmonė efektyviai valdo sveikatos priežiūros sistemų pajamų ciklus.

„R1 RCM“ sukurtas ir patikrintas veiklos modelis, „R1 Performance Stack ℠“, sklandžiai papildo sveikatos priežiūros organizacijos infrastruktūrą, padeda tobulinti pacientų grynųjų pajamų ir pinigų srautų valdymą, kartu sumažindamas veiklos sąnaudas ir didindamas pacientų pasitenkinimą.

Įmonės misija – būti vienu patikimu partneriu, kuris valdytų pajamas, o tuo tarpu klientai galėtų sutelkti dėmesį į svarbiausius dalykus.

„R1 Lietuva“ paslaugų centras Kaune veikia nuo 2014 m. ir šiuo metu turi apie 650 darbuotojų.