VDU studentams – „Infolex“ dovanos

2879

Spalio 18 d., ketvirtadienį, VDU Teisės fakultete (E. Ožeškienės g. 18) keturiems universiteto studentams už aktyvumą ir pažangumą buvo įteiktos projekto „Infolex“ dovanos – prenumeratos, leidžiančios naudotis teisinės informacijos paieškos sistema.

Dviems studentams, Mindaugui Sakalauskui ir Lukui Stankevičiui, „Infolex“ prenumeratos buvo įteiktos už aktyvų dalyvavimą šio projekto pristatyme universitete, tuo tarpu dar dviems – Simonai Čečytei ir Kęstučiui Gusevičiui – apdovanojimai skirti už aukštus mokymosi rezultatus.

Pasak VDU Teisės fakulteto prodekano Mindaugo Biliaus, tai yra pirmieji žingsniai link bendradarbiavimo tarp universiteto ir „Infolex“ – kiek anksčiau šio projekto atstovai lankėsi VDU ir pristatė visas šio teisinių duomenų tinklalapio galimybes studentams, o dabar planuojama pasirašyti ir bendradarbiavimo sutartį. „Ši priemonė patogi ir labai populiari, ja naudojasi beveik visi praktikuojantys teisininkai. Norėjome, kad studentai aktyviau naudotųsi „Infolex“, nes tai jiems tikrai naudinga ir netgi nemokama. Taip ir užsimezgė pirmieji draugystės vaisiai“, – sakė M. Bilius.

„Infolex“ teikia mokamas teisės aktų, nutarčių, duomenų sisteminimo paslaugas. Teisės studentams šis portalas ypač naudingas, kadangi suteikia praktinių žinių apie teisinių dokumentų rašymą – čia jie gauna prieigą prie teismo ieškinių ir kitos informacijos, gali remtis konkrečiomis bylomis ir to dėka įgyti labai reikalingų praktinių įgūdžių.

Portalo „Infolex“ paslaugomis jau gali naudotis visi VDU studentai ir darbuotojai – nemokama prieiga prie šios duomenų bazės suteikiama VDU M. Romerio teisės skaitykloje.

Kviečiame žiūrėti Alvydo Vaitkevičiaus (a.vaitkevicius@vkt.vdu.lt) fotoreportažą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.