VDU studentams – apdovanojimai už sportinius pasiekimus

1679

Vytauto Didžiojo universiteto studentai pateko tarp geriausių Lietuvos sportininkų už savo pasiekimus 2016 metais. Lietuvos studentų sporto asociacijos surengtuose apdovanojimuose VDU Didžiojoje auloje triumfavo ne tik VDU vaikinų krepšinio komanda ir merginų komandos atstovė, bet ir badmintono, tinklinio ir paplūdimio tinklinio žaidėjai, studijuojantys universitete.

Geriausia 2016 metų Lietuvos studentų komanda išrinkta VDU vaikinų krepšinio ekipa, šiemet laimėjusi I vietą SELL studentų žaidynėse Tamperėje (Suomija), EUSA žaidynėse Zagrebe (Kroatija), LSKL ir Pasaulio tarpuniversitetinėse žaidynėse Romoje (Italija). Komandai atstovauja Marius Valukonis, Rytis Juknevičius, Dominykas Domarkas, Edgaras Ulanovas, Lukas Lekavičius, Lukas Grabauskas, Rokas Stankevičius, Deividas Petravičius, Ignas Labutis, Marijus Užupis, Justas Tamulis ir Donatas Sabeckis (vyr. treneris A. Juknevičius, trenerio asistentas A. Nutautas, vadovas V. Juknevičius).

Vienu iš geriausių 2016 m. Lietuvos universitetų studentų sportininkų išrinktas VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto ketvirtakursis Povilas Bartušis, badmintonininkas, Lietuvos studentų čempionate iškovojęs pirmąją vietą, SELL žaidynėse – pirmąją (vienetų rungtyje) ir antrąją (dvejetų rungtyje) vietas, Lietuvos badmintono čempionate – antrąją (vyrų vienetai) ir pirmąją (dvejetai ir mišrus dvejetas) vietas (treneris Kęstutis Navickas).

VDU studentai pateko ir tarp geriausių šalies studentų krepšinio, tinklinio ir futbolo lygų sportininkų – LSKL naudingiausia krepšininke tapo VDU Humanitarinių mokslų fakulteto I k. magistrantė Mantė Kvedaravičiūtė, Nacionalinės studentų tinklinio lygos geriausia tinklininke išrinkta Ekonomikos ir vadybos fakulteto  antrakursė Viltė Makauskaitė, o geriausia paplūdimo tinklininke – kita to paties fakulteto antrakursė Oksana Rusnachenko.

V. Makauskaitei šis įvertinimas skirtas jau antrus metus iš eilės. „Labai džiaugiuosi, bet turiu neužmigti ant laurų ir dirbti toliau. Žinoma, prie to prisidėjo visi komandos nariai, kuriems taip pat norėčiau padėkoti. Esu labai patenkinta VDU suteikiamomis sąlygomis ne tik mokytis, bet ir sportuoti“, – sakė tinklininkė.

Sportininkė tinklinį žaidžia jau apie trylika metų. Šiemet ji atstovavo Kauno klubui „TK Kaunas“, kuris Baltijos lygoje užėmė antrąją vietą, o Lietuvoje tapo čempionu. Kartu su VDU tinklinio komanda V. Makauskaitė iškovojo I-ąją vietą tarptautiniame turnyre „EuroMilano“ Italijoje. Ji taip pat buvo pakviesta atstovauti ir Lietuvos nacionalinei moterų tinklinio rinktinei Europos čempionato atrankoje.

Apdovanojimuose taip pat buvo pagerbtas VDU Sporto centro direktorius Vladas Juknevičius, o už ilgametį indėlį į studentų sportą specialų prizą pelnė ilgametė Sporto centro direktorė Liucija Kalvaitienė.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.