VDU studentai apdovanoti Floridos lietuvių stipendijomis

Vytauto Didžiojo universiteto nuolatinis mecenatas St. Petersburgo lietuvių bendruomenė (Florida, JAV) aštuoniems itin sudėtingoje socialinėje padėtyje atsidūrusiems VDU studentams skyrė po vienkartinę 2011–2012 m. m. rudens semestro 500 Lt dydžio stipendiją.

Stipendijas gavo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos, Menų, Katalikų teologijos, Teisės ir Humanitarinių mokslų fakultetų bei Muzikos akademijos studentai.

St. Petersburgo lietuvių bendruomenės įsteigtos stipendijos tikslas – paremti ir paskatinti VDU studentus siekti mokslo aukštumų nepaisant socialinių skirtumų.

Stipendijos buvo skirtos:
•    Remigijui Bakanauskui (Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas, III k.)
•    Jurgitai Aleksandravičiūtei (Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas, II k.)
•    Zigmantui Aurimui Abromavičiui (Muzikos akademija, III k.)
•    Editai Sandargaitei (Muzikos akademija, II k.)
•    Vitalijai Stanisauskaitei (Katalikų teologijos fakultetas, III k., mecenatas – kun. dr. M. Čyvas)
•    Zygmantui Bieliauskui (Katalikų teologijos fakultetas, I k., mecenatas – kun. dr. M. Čyvas)
•    Ievai Aleknaitei (Teisės fakultetas, III k., mecenatai – G. ir E. Šernai)
•    Gretai Žlabytei (Humanitarinių mokslų fakultetas, II k., mecenatas – Lietuvių dukterų draugija).