VDU Sporto centre išrinkti universiteto sveikuoliai

Jau penktus metus vyksta VDU Sveikuolio renginys, kuriame rungtyniaujama ir atliekami testai pagal EUROFITO standartus. Šių varžybų tikslas – skatinti studentus puoselėti ir stiprinti savo sveikatą, nustatyti su sveikata susijusį studentų fizinį pajėgumą, išaiškinti sveikiausią VDU studentą ir studentę, ugdyti studentų judėjimo poreikio mentalitetą.

Šiemet buvo atrinktos 8 rungtys vaikinams ir 7 rungtys merginoms. Tai yra lankstumo, momentinės jėgos, ištvermės, jėgos greičio, jėgos, ir pati smagiausia rungtis – 500 metrų bėgimas.

,,VDU Sveikuoliais 2017″ tapo šie studentai ir studentės: Teisės fakulteto pirmo kurso studentė Vita Skarbaliūtė bei Gamtos mokslų fakulteto ketvirtakursis Tomas Pikūnas. Antrąją vietą užėmė Gamtos mokslų fakulteto trečiakursė Ugnė Kaminskaitė ir Gamtos mokslų fakulteto trečio kurso studentas Vytautas Gratkauskas. Trečiojoje vietoje – Ekonomikos ir vadybos fakulteto studentė Evelina Bogdiun (I k.) ir Teisės fakulteto studentas Rokas Grėbliūnas (II k.).