VDU skelbia rašinio anglų kalba konkursą moksleiviams

2195

Vytauto Didžiojo universiteto Anglų filologijos katedra kviečia vyresniųjų (9-10 ir 11-12) klasių  moksleivius dalyvauti moksleivių rašinio anglų kalba konkurse, skirto Vytauto Didžiojo universiteto įkūrimo 90-mečiui „Lithuania and Me“. Konkursas vyksta nuo 2011 spalio 20 d. iki 2012 m. sausio 20 d.

Laukiame visų moksleivių, besidominčių anglų kalba, prisijungti prie VDU bendruomenės ir pasvarstyti, kas Lietuva yra mums ir kas mes esame Lietuvai. Gyvename Lietuvoje ir ją mylime – kiekvienas savaip ir kiekvienas dėl skirtingų priežasčių. Gali lietuvis išvykti iš Lietuvos, bet ar Lietuva tuomet išnyksta iš jo? Raskime ir pabandykime užrašyti, kas neturėtų Lietuvoje ir mumyse išnykti. Ką mes joje patriotiškai ir besąlygiškai mylime? O ką norėtume keisti?

Reikalavimai rašiniui „Lithuania and Me“:
1.    Titulinio puslapio nėra.
2.    Rašinys pateikiamas anglų kalba.
3.    Pavadinimas nekeičiamas, tačiau galima jį pratęsti po dvitaškio: pvz. Lithuania and Me: What It Means to Be Lithuanian?
4.    Pirmo puslapio viršuje kairėje pateikiama ši informacija: moksleivio vardas, pavardė, klasė; mokytojo/s vardas, pavardė; mokyklos pilnas pavadinimas ir adresas; moksleivio el.pašto adresas.
5.    Rašinio tekstas: 12 šriftas Times New Roman. Paraštės: kairėje – 3 cm, kitos 2 cm, sulygiuotos; tarpas tarp eilučių – 1.5 cm.
6.    Rašinio apimtis – ne daugiau nei 450 – 500 žodžių.
7.    Rašinys turi atitikti struktūros reikalavimus: įžanga, dėstymas, pabaiga (išvados).
8.    Rašinys pateikiamas kaip vientisas tekstas (išskirti dalių nereikia).

Organizatoriai lauks rašinių iki 2012 m. sausio 20 d. el. paštu šiais adresais: b.dimaviciene@hmf.vdu.lt, t.aleknaviciute@hmf.vdu.lt. Siunčiant laišką, nepamirškite nurodyti autoriaus vardo ir pavardės, klasės, mokytojo(s) vardo ir pavardės, mokyklos, miesto.

Komisijos atrinktų 5 geriausių rašinių autoriai 2012 metų vasario mėn. bus pakviesti į Vytauto Didžiojo universitetą, kur jų lauks ne tik ekskursija ir pažintis su studentais ir dėstytojais, bet ir prizai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.