VDU tęsia priėmimą į profesines pedagogikos studijas

570 4

Vytauto Didžiojo universitetas tęsia dokumentų priėmimą į profesines pedagogikos studijas aukštųjų mokyklų dėstytojams.

Studijos finansuojamos Kauno miesto savivaldybės lėšomis, todėl keliamas reikalavimas po studijų baigimo dirbti pedagoginį darbą Kauno ugdymo įstaigose.

Profesinių studijų programa „Pedagogika“ trunka vienerius metus, ją baigus suteikiama pedagogo kvalifikacija ir išduodamas baigtas studijas ir kvalifikaciją liudijantis valstybės pripažintas Studijų pažymėjimas.

Studijas sudaro teorinė dalis, kurios paskaitos vyksta savaitgaliais (penktadieniais ir šeštadieniais; karantino laikotarpiu nuotoliniu būdu) ir vėliau – pedagoginė praktika, kuri atliekama bendrojo ugdymo mokyklose. Visa studijavimui reikalinga medžiaga ir informacija pateikiama virtualioje Moodle aplinkoje.

Numatoma studijų pradžia nuo 2020 m. gegužės-birželio mėn.

Prašymus galima pateikti iki 2020 m. gegužės 1 d. 10 val. internetu.

Su prašymu pateikiamos šių dokumentų elektroninės kopijos:

• Aukštojo mokslo baigimo diplomų kopijos (VDU absolventams, baigusiems 2001 metais ir vėliau pateikti nereikia);
  • Diplomų priedėlių kopijos (VDU absolventams, baigusiems 2001 metais ir vėliau pateikti nereikia);
  • Paso asmens duomenų puslapio kopija arba asmens tapatybės kortelės kopija (VDU absolventams, jei nesikeitė duomenys, pateikti nereikia);
  • Dokumento, patvirtinančio pavardės ar vardo keitimą, jeigu ne visi pateikiami dokumentai yra ta pačia pavarde ar vardu;
  • Pažyma apie darbą aukštojoje mokykloje;
  • Motyvacinis laiškas laisva forma adresuotas Vytauto Didžiojo universitetui.

Numatomas priėmimo komisijos posėdis vyks 2020 gegužės 6 d. Po posėdžio apie rezultatus ir kvietimą pasirašyti sutartis el. būdu bus informuojama individualiai prašymo formoje nurodytais kontaktais.

Daugiau informacijos apie priėmimą į profesines studijas „Pedagogika“

• Vytauto Didžiojo universitetas/Švietimo akademija
  • Studijų koordinatorė Vaida Lukšienė
  • El. paštas vaida.luksiene@vdu.lt
  • Telefonas (8 37) 327875
  • Internetinė svetainė vdu.lt
  • VDU Studijų departamentas
  • Adresas Daukanto g. 27, LT-44249, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 327 963
  • El. paštas studijos@vdu.lt

Komentarai

Ramona

Laba diena, o nedirbantys aukštojoje mokykloje, bet turintys du magistro laipsnius LSMU, pretenduoti į šias studijas negali?

Anonimas

Laba diena, studijos skirtos aukštosiose mokyklose (universitetuose ir kolegijose) dirbantiems dėstytojams. Teikiant dokumentus reikia pateikti ir pažymą apie darbą AM. Pagarbiai, Odeta Norkutė

Anonimas

Sveiki, norėjau pasiteirauti, ar VDU dėstytojas taip par turi pateikti pažymą apie darbą aukštojoje mokykloje? Dėkoju už atsakymą

Odeta Norkutė

Sveiki, taip ir VDU dėstytojas turi pateikti pažymą.