VDU skelbia pakartotinį viešą transporto priemonių aukcioną

VDU skelbia pakartotinį nereikalingų arba netinkamų naudoti transporto priemonių viešą aukcioną, kuris vyks rugpjūčio 7 d., trečiadienį, 10 val., Vilniuje (Studentų g. 39).

Parduodamos transporto priemonės:

VOLVO S80 – pradinė kaina 445 Eur (su PVM).

ISUZU Q-BUS31 (autobusas) – pradinė kaina 10500 Eur (su PVM).

Dėl informacijos apie parduodamą turtą ir turto apžiūros kviečiame kreiptis į atsakingą asmenį (tel. 8 645 90544).

Aukciono dalyviams taikomas pradinis piniginis (garantinis) įnašas – 100 Eur. Piniginis (garantinis) įnašas įskaitomas į aukciono laimėtojo perkamos prekės kainą. Nelaimėjusiam ir neperkančiam dalyviui įnašas grąžinamas. Aukcioną laimėjusiam, bet privalomų sąlygų neįvykdžiusiam ir todėl aukciono laimėtojo statusą praradusiam dalyviui piniginis (garantinis) įnašas nebus grąžinamas. Piniginio įnašo sumokėjimo terminas – iki rugpjūčio 5 d. (imtinai).

Juridinių asmenų atstovai, ketinantys dalyvauti aukcione, privalo turėti registracijos pažymėjimo įmonės nustatyta tvarka patvirtintą kopiją, įgaliojimą atstovauti įmonei aukcione ir asmens dokumentą. Fiziniai asmenys turi pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Už aukcione įgytą turtą sumokama mokėjimo pavedimu į VDU atsiskaitomąją sąskaitą Nr. LT 91 7044 0600 0310 5370 (AB SEB bankas) ne vėliau kaip per 3 (tris) darbo dienas. Garantinis įnašas taip pat mokamas į šią sąskaitą.

Aukcione nupirktą turtą privaloma atsiimti per 3 (tris) darbo dienas po aukciono. Laiku neatsiėmus turto Universitetas pasilieka sau teisę apmokestinti turto saugojimo paslaugas.