VDU siūlys pertvarkytas Europos politikos studijas

1186

Kovo 31 d. VDU Senatas pritarė magistrantūros studijų programos „Šiuolaikinė Europos politika“ pertvarkai.

Politologijos katedros inicijuotos permainos siejasi su programos tikslų, apimties ir studijų trukmės pakeitimais: nuo 2014/2015 mokslo metų magistrantai studijuos ne 2 metus, o 1,5 m., tuo tarpu programos apimtis sieks 90 kreditų.

„Patikslinome programos studijų tikslus ir rezultatus, kaip mums rekomendavo Studijų kokybės vertinimo centro tarptautiniai ekspertai. Šios permainos leis kryptingiau ir efektyviau studijuoti Europos Sąjungos integracijos procesus, atskirų šalių politiką, ekonomiką ir socialinius klausimus”, – akcentuoja Politologijos katedros vedėjas doc. Andžėjus Pukšto.

Numatytos permainos ir programos dėstytojų kolektyve: nauji dėstytojai pradės darbą, sugrįš anksčiau dirbę profesoriai. Pasibaigus kadencijai Europos Parlamente, magistrantams vėl dėstys prof. Leonidas Donskis (studijų dalykas „Europos idėjos istorija”). Dr. Evelina Žurauskaitė, plačiai žinoma Lietuvos ir Italijos teisininkų bendruomenėse, dėstys dalyką „ES teisės pagrindai“.

Dr. Antanas Venckus, Užsienio reikalų ministerijos Išorinių ekonominių santykių departamento pirmasis sekretorius, pasidalins savo patirtimi dėstydamas „Europos Sąjungos tarptautinę prekybą“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.