VDU Senato posėdyje tvirtino ataskaitas, biudžetą, strateginį planą

Vasario 29 d. VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyko Vytauto Didžiojo universiteto Senato posėdis, kurio metu buvo tvirtinamos ataskaitos, biudžetas, strateginis veiklos planas, studijų kainos ir aptarti kiti klausimai.

Posėdžio metu buvo tvirtinama universiteto 2011 m. veiklos ataskaita, 2011 m. pajamų ir išlaidų sąmata ir šios sąmatos įvykdymo ataskaita, 2012 m. biudžetas, 2012–2020 m. strateginis veiklos planas.

VDU Senato posėdyje taip pat buvo tvirtinama: studijų kainos; akademinio mokymosi laikotarpio, po kurio atliekama reguliari pagrindinė žinių patikra, trukmės nustatymas; gretutinių studijų organizavimo tvarkos aprašas; diplomų, diplomų priedėlių ir studijų pažymėjimų rengimo, išdavimo ir registravimo tvarkos aprašas; pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų praktikos organizavimo tvarkos aprašas; naujos mokslinių tyrimų temos (klasteriai).

Kviečiame žiūrėti Kristijono Jakubsono (k.jakubsonas@vkt.vdu.lt) fotoreportažą iš vykusio posėdžio.