VDU rektoriui prof. J. Augučiui skirtas NKU garbės daktaro vardas

1171

VDU rektorius prof. Juozas Augutis šią savaitę apsilankė Nacionaliniame kalnakasybos universitete (NKU) Ukrainoje, su kuriuo VDU yra pasirašęs bendradarbiavimo sutartį ir vykdo jungtinę studijų programą Pasaulio politika ir ekonomika.

Vizito metu buvo tariamasi dėl tolimesnio bendradarbiavimo mokslo ir studijų srityse. NKU taip pat VDU rektoriui prof. J. Augučiui suteikė garbės daktaro vardą – apsilankymo metu jam įteiktos regalijos.

„Esama ypatingų priežasčių, dėl kurių džiaugiuosi, gaudamas šį garbingą vardą Nacionaliniame kalnakasybos universitete. Pirma, tikiu, kad Lietuvos ir Ukrainos bendradarbiavimui dar yra erdvės plėstis: galime būti partneriais ne tik diplomatinėje, ekonominėje srityse, bet ir švietimo sektoriuje. Antra, mūsų universitetų bendradarbiavimas intensyvėja, kuriama daug prasmingų veiklų, iniciatyvų. Šiam įvairiapusiam bendradarbiavimui yra visos prielaidos: bendra istorija ir tikėjimas tomis pačiomis vertybėmis – demokratija ir laisve“, – priimdamas regalijas sakė VDU rektorius.

Prof. J. Augutis padėkojo NKU už parodytą pasitikėjimą ir suteiktą garbę bei pažymėjo tikintis, jog šis universitetų bendradarbiavimas mokslo ir studijų srityse taps reikšmingu indėliu ir plėtojant artimus valstybinius ryšius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.