VDU radijuje – naujų narių atrankos

Jaunatviškas ir laisvas VDU radijas kviečia studentus dalyvauti atrankose ir tapti šios šaunios radijo stoties komandos nariais. Atrankos anketas galima siųsti iki vasario 15 d.

VDU radijas – tai erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė, o gera nuotaika ir optimizmas tiesiog užkrečiami. Čia neegzistuoja griežtos taisyklės, veiklos apribojimai ar draudimai. Radijo komandos nariai ragina nedvejoti ir dalyvauti atrankose – tai nėra pažymiais vertinamas studijų dalykas, todėl kurso kartojimas studentams negresia. Tai viena iš universiteto erdvių, kur puikiai dera novatoriškumas, liberalumas ir jaunatviškas entuziazmas.

VDU radijas susideda iš keturių glaudžiai bendradarbiaujančių skyrių: garso, teksto, komunikacijos ir informacinių technologijų. Šį akademinį semestrą kiekvienas iš jų ketina dar labiau plėstis.

Radijo atstovų teigimu, šiuo metu garso skyrius gali pasigirti plačiu muzikinių laidų tinkleliu, tačiau ypač laukiami tie nauji nariai, kurie domisi ne tik muzika, bet ir kinu, kultūra ar aktualijomis – tereikia papasakoti savo koncepciją. VDU radijas laikosi moto „Kas domina tave, domins ir VDU“. Galimybę tapti radijo komandos nariais turės ir tie, kurie laiko save apsigimusiais muzikos redaktoriais ar audio klipų montuotojais.

Taip pat pranešama, kad keičiasi VDU radijo tinklalapio, kurį ypač pamėgo laidų klausytojai, teksto formatas. Nuo šiol jame bus rašoma ne tik apie tai, kas vyksta Kaune, bet ir plačiau aptariama radijo veikla: ką kalba laidų vedėjai, kas svečiuojasi prie mikrofonų. Visi besidomintys pasaulio ir Lietuvos naujienomis, tačiau nedrįstantys kalbėti gyvai, kviečiami rašyti žinias laidų vedėjams arba scenarijus audio klipams.

Kaip visuomet, VDU radijo komunikacijos skyrius priima savanorius, renginių organizatorius ir grafikos dizainerius, kurie kurtų plakatus. Taip pat ieškomas socialinių tinklų administratorius, kuris išmanytų internetinio marketingo peripetijas, o IT skyrius priims tinklalapių programuotoją, išmanantį technologijas.

VDU – ne tik specialybė, todėl savo idėjas realizuokite su mumis. Užpildykite anketą iki vasario 15 d., dalyvaukite atrankoje ir prisidėkite prie VDU radijo veiklos!