VDU plečia vykdomas studijų programas Vilniuje

3169

VDU kovo 17 d. kvietė mokyklų bei gimnazijų 10-12 klasių moksleivius ir mokytojus į atvirų durų dieną Vilniuje Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) patalpose (T. Ševčenkos g. 31), kur nuo 2017 metų rudens VDU Vilniuje vykdys devynias bakalauro ir tris magistrantūros studijų programas.

Atvirų durų dienos metu buvo pristatomos jau vykdomos VDU studijų programos Vilniuje bei naujos studijų bakalauro ir magistrantūros sritys, į kurias priėmimas prasidės jau šiais metais. Taip pat atvirų durų diena –  tai puiki proga (pa)tyrinėti kuo VDU skiriasi iš kitų Vilniuje studijas siūlančių universitetų.

„Studijos VDU vykdomos siekiant suteikti visapusišką išsilavinimą ateities kūrėjams: platesnį akiratį, gebėjimą kritiškai įvertinti problemą iš skirtingų požiūrio taškų, mokėjimą prisitaikyti prie naujų žinių, priimti savarankiškus, kompetentingus sprendimus ir atskleisti savo lyderystės gebėjimus“, – teigia VDU rektorius prof. Juozas Augutis.

Apie VDU studijas Vilniuje 

VDU Vilniuje pirmąsias studijų programas pradėjo vykdyti praėjusių metų rudenį. VDU studentai tiek Kaune, tiek ir Vilniuje lygiomis teisėmis pretenduoja į mainų programas studijoms ar praktikai užsienyje, stipendijas ar kitokią finansinę paramą, jiems taip pat užtikrintos vietos bendrabučiuose ir kt. „VDU Vilniuje studentams greta specialybės studijų siūlome platų užsienio kalbų pasirinkimą ir bendrąjį universitetinį lavinimą, kuris ugdo smalsias ir šiandieniniams kintantiems laikams pasirengusias asmenybes, bei aukščiausio lygio ekspertų ir profesionalų komandą pasirinktoje specialybėje“, – studijų galimybes Vilniuje pristato VDU Studijų prorektorius, docentas Kęstutis Šidlauskas.

Pasak doc. K. Šidlausko, plėsti vykdomų studijų programų sąrašą paskatino šiuo metu Vilniuje esančios aukštosios mokyklos, kurios ne iki galo atitinka esamos rinkos poreikius, ypač kalbant apie valstybės politinės, ekonominės, socialinės padėties gerinimą. „Socialinė demografija, Diplomatija, Marketingo vadyba, Tarptautinės politikos ir vystymo studijos“anglų kalba – šių ir kitų VDU Vilniuje planuojamų vykdyti studijų krypčių specialistų reikia ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniu mastu“, – teigia docentas K. Šidlauskas.

Siekdamas ir toliau efektyviai bendradarbiauti su mokyklų bendruomenėmis, VDU ikisi, kad tiek moksleiviai, tiek mokytojai atvirų durų dienos metu gavo naudingos informacijos, kuri padės orientuotis asmeninėje bei profesinėje veikloje.

Daugiau informacijos apie VDU studijas Vilniuje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.