VDU plečia bendradarbiavimą su Gruzija

704

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) plečia tarptautinius ryšius su Gruzija ir gegužės 10 d., ketvirtadienį, pasirašys bendradarbiavimo sutartį su Kutaisio Akaki Tsereteli vardo valstybiniu universitetu. Šia proga, VDU lankysis ne tik universiteto atstovai iš Gruzijos, bet ir Gruzijos ambasadorė Lietuvoje Khatuna Salukvadze.

Po sutarties pasirašymo, gegužės 10 d., 15 val. VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23), III a. fojė vyks parodos „Vlado Braziūno poezija gruzinų kaligrafijoje” pristatymas ir vieno reikšmingiausių Viduramžių literatų, poemos „Karžygys tigro kailiu“ autoriaus Šota Rustavelio vardo auditorijos (313 aud.) atidarymas. Simbolinė auditorija žymės universiteto ir Gruzijos bendradarbiavimą.

Atidarymo metu sveikinimo kalbą sakys Kutaisio Akaki Tsereteli vardo valstybinio universiteto rektorius Giorgi Ghavtadze ir VDU rektorius prof. Juozas Augutis.

Gruzijos ambasadorė Lietuvoje taip pat skaitys pranešimą „Pirmoji Gruzijos demokratinė Respublika: Gruzijos (Sakartvelo) ir Lietuvos draugystės šimtmetis“.

Rašytoją Šotą Rustavelį pristatys Gruzijos ambasados Lietuvoje darbuotojas Giorgi Kobakhidze.

Parodos pristatyme ir auditorijos atidarymo renginyje kviečiama dalyvauti visa universiteto ir Kauno miesto bendruomenė bei miesto svečiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.