VDU pirmakursis – pasaulio jaunių irklavimo čempionas

951

Armandas Kelmelis Olandijoje, Roterdame, vykusiame pasaulio jaunių (iki 19 metų) irklavimo čempionate iškovojo čempiono titulą. Vytauto Didžiojo universitete (VDU) Neurotechnologijų bakalauro studijų programą studijuojantis vaikinas vienvietės valties rungties finale distanciją įveikė per 7 min. 9,72 sek. ir aplenkė sidabro medalį laimėjusį vokietį Antoną Fingerį bei bronza pasidabinusį brazilą Lucasą Ferreirą.

14199563_1230864233669800_4908029936927910139_n

A. Kelmelis šią vasarą debiutavo Rio de Žaneire vykusiose olimpinėse žaidynėse. Jauniausias Lietuvos delegacijos narys vyrų vienviečių valčių varžybų pirmajame atrankos plaukime užėmė penktąją vietą ir kovoti dėl vietos ketvirtfinalyje turėjo paguodos plaukime. Jo metu irkluotojas finišavo pirmas ir pateko į ketvirtfinalį. Vis dėlto, 18-mečiui lietuviui prasibrauti į pusfinalį nepavyko. Sportininkas olimpinėse žaidynėse savo pasirodymą baigė D finale, kuriame aplenkė visus varžovus ir bendroje įskaitoje liko 19-tas.

Skambios pergalės

A. Kelmelis ir anksčiau vykusiuose jaunių čempionatuose spėjo iškovoti ne vieną skambią pergalę. Jaunasis sportininkas liepos mėnesį Trakuose vykusiame Europos jaunių čempionate iškovojo auksą. O 2014 metais irkluodamas dvivietę valtį kartu su Dovydu Nemeravičiumi tapo pasaulio jaunių vicečempionu.

Adomo Svirsko nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.