loader image

VDU paskaitą surengs profesorius J. Garzón iš Argentinos

243

Balandžio 30 d., antradienį, 15 val., VDU mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23-101) vyks Azijos studijų centro renginių ciklo „Time for Asia“ paskaita, kurią ves vizituojantis profesorius Jorge Garzón.

Svečias iš Argentinos Torcuato di Tella universiteto skaitys paskaitą „Overlapping regionalism in East Asia“, kurioje jis pristatys regionalizmo ir valstybių įsitraukimo į tarptautines organizacijas situaciją Rytų Azijoje. Renginys vyks anglų kalba, jis yra nemokamas ir atviras visiems.

Jorge Garzón baigė doktorantūros studijas Hamburgo universite Vokietijoje. Šiuo metu jis dirba Torcuato di Tella universiteto Politikos mokslų ir tarptautinių studijų fakultete. Jo straipsniai apie regionalizmą yra pasirodę tarptautiniuose žurnaluose ir leidyklose.

„Time for Asia“ (liet. „Laikas Azijai“) – tai renginių ciklas, koordinuojamas Azijos studijų centro, kurio metu reguliariai pristatomi įdomiausi bei aktualiausi šiuolaikinės Azijos aspektai, daugiausiai dėmesio teikiant politinėms, socialinėms, ekonominėms ir kultūrinėms tematikoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.