VDU padaliniai kviečia registruotis savanorystei

Nors studentai jau ruošiasi ilgoms atostogoms, vasarą universitete veikla nesustoja – vyksta begalė renginių, susijusių tiek su moksleiviais, tiek su būsimais studentais. Todėl VDU kviečia visus norinčius prisijungti prie universiteto savanorių komandos.

Norintys prisidėti prie VDU vasaros mokyklos, sutarčių pasirašymo ar įvadinės savaitės renginių prašomi užsukti į VDU Marketingo ir komunikacijos tarnybą.

„Ar dar pameni, koks pasimetęs buvai, kai reikėjo registruotis į A, B, C, D dalykus? Nuramink išsigandusį „fuksą“ ir paaiškink jam artes liberales principus kartu su Studentų reikalų tarnyba rugpjūčio 31 d.  O galbūt tu puikiai kalbi angliškai ir gerai pažįsti Kauną? Tarptautinių ryšių tarnyba siūlo tapti Vasaros stažuočių mentoriumi ir padėti užsienio studentams įsilieti tiek į universiteto, tiek į vasara alsuojančio Kauno gyvenimą. Taip pat tu turi galimybę išbandyti save VDU fakultetų renginiuose. Humanitarinių mokslų fakultetas siūlo savanoriauti vasaros kalbos kursuose, o Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas – pamatyti diplomų teikimo šventės užkulisius“, – savanorystės galimybes pristato organizatoriai.

Kviečiame nedelsti ir prisijungti prie VDU savanorių komandos!

Registracijos laikai ir detalesnė informacija apie siūlomas veiklas

Daugiau apie savanorystę VDU

Picture1