VDU mokytojus kviečia dalyvauti virtualiuose seminaruose

5465 13

Balandžio 19 dieną Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) organizuoja virtualius seminarus mokytojams, mokyklų ir gimnazijų darbuotojams bei vadovams. Profesinio tobulėjimo mokymų metu mokyklų atstovai galės pagilinti bei praplėsti žinias pagal savo mokomą dalyką ar pasirinkti bendrojo ugdymo seminarą. 

Iki keturių akademinių valandų trukmės užsiėmimuose VDU dėstytojai dalinsis savo žiniomis bei patirtimi. Šie seminarai – tai puiki galimybė įgyti žinių, užmegzti ryšius, kurie pravers tiek profesinėje, tiek ir asmeninėje veikloje. 

VDU mokyklų atstovams siūlo daugiau kaip 20 seminarų skirtingomis temomis, iš kurių kiekvienas galės atrasti sau aktualų ir tinkamą. Registruojantis rekomenduojama rinktis savo srities arba bendrojo ugdymo seminarą. Svarbu atkreipti dėmesį, kad vienu laiku vyks keli skirtingų sričių seminarai. Mokyklų atstovai visos dienos metu gali dalyvauti trijuose seminaruose pasirenkant po vieną atskirai iš vykstančių nuo 9 val., nuo 12 val. ir nuo 15 val. 

Kiekvienam dalyviui bus išduodami pažymėjimai. Seminarai yra nemokami. 

Registracija yra būtina. Visuose seminaruose vietų skaičius yra ribotas. Registracija į kursus bus sustabdyta užsipildžius visoms vietoms.

REGISTRACIJA  

Apie prisijungimą prie virtualių seminarų mokytojai bus informuojami likus 2 dienoms iki renginio registracijos anketoje nurodytu elektroniniu paštu. 

Seminarų sąrašas 

Laikas: 9:00 – 11:15 val.

Laikas: 12:00 – 14:15 val.

Laikas: 15:00 – 16:00 val.

  • VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas S. Daukanto g. 27-310, 44248, Kaunas
  • Telefonai (8 37) 323 206, +370 65547241, +370 610 73160, +370 615 22359
  • El. paštas vdu@vdu.lt

Komentarai

Arūnas

arunasjakas@gmail.com

Jūratė

cironkiene.jurate@inbox.lt

Audra o

.audra.butkiene@gmail.com

Angelė

Sveiki. Norėčiau užsiregistruoti į šį seminarą, nes aktuali tema- kaip pasiekti, kad mokiniai prisileistų mokytoją prie savęs, jį girdėtų, eitų į žmogiškąjį kontaktą.

Vytauto Didžiojo universitetas

Laba diena. Norintys dalyvauti seminaruose turi užpildyti registracijos anketą ir nurodyti ten prašomą informaciją. Nepateikite savo el. pašto viešai, tokiu būdu į seminarus neįsiregistruosite. Linkėjimai! VDU

Daiva

Norėčiau užsiregistruoti į seminarą: Karjeros konsultantės Daivos Pugevičienės Laikas: nuo 12 val. Trukmė: 2,5 ak. val.

Ingrida

Kur rasti registracijos formą? Dėkui

Birute

Noriu dalyvauti seminare apie kibernetinį saugumą. maksimaviciute@yahoo.com

Birute

Dalyvausiu apie kibernetinį saugumą.Diasporinis ugdymas šiandienos mokykloje: praktikos ir perspektyvos maksimaviciute@yahoo.com Birutė Krapauskienė, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija

Vytauto Didžiojo universitetas

Laba diena. Dar kartą primename: norintys dalyvauti seminaruose turi užpildyti registracijos anketą ir nurodyti ten prašomą informaciją. Nepateikite savo el. pašto viešai, tokiu būdu į seminarus neįsiregistruosite. Linkėjimai! VDU

Arnualdas

Kaip užsirašyti į “Skaitmeninio garso pradmenys” seminarą.

Vytauto Didžiojo Universitetas

Laba diena, norintys dalyvauti seminaruose turi užpildyti registracijos anketą ir nurodyti ten prašomą informaciją. Registracijos anketą rasite šioje nuorodoje: https://bit.ly/3uIBKad

Jurga

Sveiki, noriu registruotis "no-code,/low-code" seminarui. Nežinau, kaip. Prašau mane priimti. Pagarbiai, Jurga Kaunas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus